Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik ilyet az anyósom...

Miért játszik ilyet az anyósom? 40 évesek vagyunk a párom is én is, van egy kisfiunk 20 hónapos, sok mindent kap az anyósomtól, és nagyon sok mindent a nővéreméktől, és termsézetesen tőlünk, szüleitől is. Amit észrevettem az anyósomon az a következő.

Figyelt kérdés

...meglt a gyereken egy pulcsit, tök sima teszkós pulcsi. Ő elájul a gyönyörűségtől, hogy micsoda szuper pulcsija van a gyereknek, kitől van?? Mondom:Tőled. Ő elégedetten:Ó,igen? Ezerszer eljátszotta, meguntam. Következő alkalommal ez történt:Ó de szép akrámije van a gyereknek. Kitől kapta?? Én:A nővéreméktől! Ő:Na ne mond,mert tőlem kapta emlékszem, hogy én vettem. Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.

Mi a baja? Valami baja csak van? Beteg? Agyament? nem tudok mire gondolni? Ki az az elmebeteg aki ilyen hülyeségekkel játszadozik?


2013. jan. 23. 15:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
80%

Ez az oldal elvileg azért van, hogy kérdezzünk, tanácsot kérjünk, segítsünk egymásnak. Ehelyett egy ideje azt olvasom, hogy sokan leszólják a kérdezőket, hogy "miért tőlünk kérded?", "Mi honnan tudjuk?", "Gyerekesen fogalmazol" , "Vegyél egy helyesírási szótárt".

Komolyan ideáig fajult az oldal, vagy mi lettünk ennyire feszültek, hogy már tanácsadás helyett inkább piszkáljuk a kérdezőket?

2013. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
68%

hatalmas pont a 41-nek :-)


szívemből szóltál...

2013. jan. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, vannak ilyen kérdések és válaszok is a gyakorin szép számmal, de te abból az alapfeltevésből indulsz ki, hogy minden kérdező objektív és normálisan gondolkozik a témáról- ha sok a negatív vagy kritikát tartalmazó komment, az nem feltétlenül mindig masszív rosszidulat a galád válaszolók részéről, lehet a kérdezőben van a hiba.
2013. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
ma 07:19 Persze hogy vannak olyan kérdezők, sőt nem 1 kamu kérdés is van, de arra nem kell az időt pazarolni, meg feleslegesen idegesíteni magunkat, hisz pont az a célja annak a kérdésnek, hogy összeugrassza a válaszadókat.
2013. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!