Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít egy családtagom,...

Kikészít egy családtagom, összejöttek a dolgok, sokszor már élni sincs kedvem. Adnátok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Privátban megírom, mi a probléma, nem akarom itt ecsetelni, nehogy valaki felismerejen. Ha valaki akar velem beszélgetni, tudna tanácsot adni, akkor írjon privátot.
2013. jan. 24. 10:44
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom az életkorod, így elég nehéz bármit is javasolni, de talán az segíthet, ha minél kevesebb időt töltesz vele, vagy ha együtt éltek, akkor otthon. Ha még suliba jársz, keress szakkört, sportkört, stb., ahol "igazoltan" ott tudsz lenni, ebbe ritkán kötnek bele a szülők, ha felnőtt vagy, akkor is hasonló dolgot tudok elképzelni, van egy csomó felnőtteknek, fiataloknak szervezett dolog (tánctanfolyam, konditerem, kül. baráti körök, stb.), ahol még barátokat is talál az ember, akik miatt érdemes lehet folytatni :)
2013. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
irj
2013. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs munkám pár hónapja, egy nagyon gyenge egyetemi szakra járok, rossz döntés volt. Szeptemberben megyek egy másik szakra, ami jobban érdekel, és abban a szakmában szeretnék elhelyezkedni majd felköltözni a fővárosba, de addig még nem kevés idő van hátra, járok sportolni, de csak annyit, amennyit bír a pénztárcám
2013. jan. 24. 10:53
 4/7 anonim válasza:

Írtam priviben, remélem, megkaptad.

Van olyan sport, amihez alig kell pénz (pl. kocogás, egy közepes pár ezer Ft-os cipővel már el lehet kezdeni), és konditermet is sztem lehet normálisat olcsót találni, bár én ide nem nagyon jártam. A városodban, vagy a suliban is tudsz vállalni egy csomó olyan feladatot, amihez ott kell lenni, és legalább még értelmes dolgot is csinál az ember :) És még egy tapasztalat: amikor sportolok, sokkal jobban bírom a stresszt is, lehet, hogy ez is segíthet. Bár nem olcsó, de lehet, hogy egy jó pszichológus is sokat tud segíteni, és pár helyen (pl. a fiam gimnáziumában is) vannak ingyenes tanácsadások is.

2013. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
faluban lakom, ahol semmi sincs, a kocsma vagy az otthonülés közt lehet választani
2013. jan. 24. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Futni vagy túrázni falun is lehet.
2013. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
futni szoktam
2013. jan. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!