Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan házasság, ami...

Létezik olyan házasság, ami nem megy tönkre a gyerekek születése után?

Figyelt kérdés
Annyi rémtörténetet olvasok itt...kezdetben a férje rendes volt,kitett mindent a nőért,de egyszer csak megváltozott és egy önző disznó lett.Egy másik kérdés ihlette az enyémet,de lusta vagyok belinkelni.Ez törvényszerű?A legtöbb férfi tényleg ilyen?Ahogy érzi,hogy "kezében a hatalom" és valaki függ tőle anyagilag,ennyire kifordul magából?Vagy ilyen az eredeti személyiségük,amit addig titkoltak,amég becserkészték az asszonyt?

2013. jan. 24. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha ide feljön valaki csak rémtörténeteket hall, hiszen egy boldog összetartó családról milyen kérdést lehetne kiírni? Vagy mi értelme dicsekedni? Mindig csak a negatív dolgokat "reklámozzák" az emberek.

Az én szüleim is együtt vannak pedig már ki is "repültünk a családi fészekből"

2013. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Pl a szüleimé.Mindegyik gyerekük rég felnőtt,mégis boldog,kiegyensúlyozott házasságban élnek a mai napig.

Azok a kapcsolatok mennek tönkre (kivétel biztos van) ,ami a gyerek előtt is elég gyenge lábakon állt,a legnagyobb problélmát szeirntem pedig az okozza,hogy az emberek hajlamosak elsietni mindent és 1-2 év után rögtön férjhez menni és gyereket szülni. 1 év alatt gyakorlatilag meg sem lehet ismerni egy embert. Ugyanis kutyából nem lesz szalonna,ez fordítva is igaz .. nem kellene mindennel rohanni aztán a gyerek 1-2 éves korában rájönni,hogy kihez is ment hozzá az ember valójában ...

Az emberek másik fele meg bele sem gondol szeirntem mivel is jár egy gyerek,csak annyira cuki,meg ő babázni akar ezért elkezdi poytogtatni őket a nagyvilágba ,utána meg jön a koppanás,hogy nem csak ennyiből áll hanem áldozatokat is kell hozni a szülőknek a gyerekért.

2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

"Pelenkázik, babázik, sőt azért rohan haza, hogy a felesége tudjon pihenni és elég teje legyen."


Én ugyanígy vagyok. Számomra érthetetlen, amikor az a kifogás, hogy a férj nem kap elég figyelmet.(!!!) Talán neki kéne a feleségnek könnyíteni a dolgát, nemhogy még neki vannak igényei. Figyelni, hogy a feleség eleget tudjon pihenni, rendesen, egészségesen étkezni, tiszta otthonban foglalkozni a gyerekkel. Aki ilyenkor is magára gondol, annak nem tudom minek szült gyereket a nő. Hová tette a szemét előtte?

2013. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Létezik. Anyáméké sem ment tönkre, és egyelőre a miénk sem.
2013. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amelyik házasság a gyermek születéssel tönkre megy, az előtte se volt igazán jó, max ámította magát a résztvevő. Ha egy pasi rendes, az utána sem lesz link, csak akkor ha amúgy is hajlamos a linkségre. De a szerelem vakká teszi a nőket és nem nézik meg kinek szülnek gyereket. Az én párom is otthagyta a feleségét meg a másfél éves gyerekét, mondhatnánk hogy a gyerekszületés után ment tönkre a házasság, de előtte is rossz volt, csak ezt olyan fájdalmas beismerni. Szóval nem kell rémüldözni, hanem nyitott szemmel kell élni a kapcsolatot, és ha probléma merül fel azt meg kell oldani, nem pedig csináljunk egy gyereket az majd megoldja típusú életet kell élni.
2013. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13-as, kérlek vegyél el :D
2014. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13! Akkor ki fog dolgozni?! Nehogy már, anyuka otthon van, egy gyerek semmi! Még kell rendesen nevelni, ha hisztizik otthagyni, nincs finnyáskodás, ha nem akar elaludni a gyerek hát nem akar, így járt! A nő dolga aa háztartás és hogy a férje otthon boldog legyen, oldja hát meg! A férfi sem buliznijár, hanem dolgozni, a legtöbben kemény, fizikai munkát végeznek, ha hazaérnek, nem újabb műszakot kell kapjanak, hanem egy nyugodt, kellemes családi fészket! Tegye csak mindenki a dolgát! Nehogy már a nyúl vigye a puskát! :D
2015. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"kell rendesen nevelni, ha hisztizik otthagyni, nincs finnyáskodás, ha nem akar elaludni a gyerek hát nem akar, így járt!"


Szépen kitetted a nulla tudásról a bizonyítványt. Nembaj, majd megtanulod. (reméljük)

2015. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, az nem rád tartozik!
2015. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!