Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád:...

Te melyiket választanád: Kb.20 évesen házasság, majd gyerekek? Vagy buli, rövidebb kapcsolatok, és családalapítás olyan 30-35 évesen?

Figyelt kérdés
Melyik neked a szimpatikusabb? Vagy melyikben van részed?
2012. jan. 10. 12:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
20 évesen házasság, majd gyerek. Egyrészről sosem voltam a rövid kapcsolatok híve, nem is vagyok bulizós, a szórakozási lehetőségeim között nincs olyan, amit nem lehetne párral csinálni. Másrészről mindig fiatal anyuka akartam lenni, a mi családunkban a 30 év feletti szülésekkel csak a baj volt (koraszülés, terhescukor, rengeteg vetélés etc.), biológiailag sokkal nehezebb. 20 éves vagyok, a pár már megvan, remélem hogyha végzek az egyetemmel, a baba is összejön :)
2012. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá :)
2012. jan. 10. 12:30
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
22 vagyok. Én kettő között mozgok. Hosszabb kapcsolatokat keresem, illetve ilyenbe élek. Viszont szeretem az anyagi függetlenséget, elélek a kis lakásomba, szeretek élni, utazni, magyarul magamra költöm a pénzt (meg a páromra). Gyereket még nem akarok, az nagy felelősség. Ha a párom szeretne én elengedném és keressen olyan embert aki megadja neki mert én 5 éven belül még tuti nem akarok.
2012. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Nekem olyan 1,5-2 éves kapcsolataim voltak, mostani lassan 3 éve tart, bulizni egyre ritkábban járok, bár kinek mi a buli, ugye.:)

Soha nem tudtam volna lekötni magamat 20 évesen. Több ismerősöm megbánta a korai házasságot, válással végződtek általában. :/


29/N

2012. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem volt választásom, 31 évesen találtam meg az igazit. Előtte egy hosszabb és egy rövidebb kapcsolatom volt, sokat voltam egyedül, a buli meg nem az én világom. Azt gondolom, hogy ez nem életkorfüggő. Van, aki 20 évesen megtalálja azt, akihez hozzámenne, van, aki nem.

Egyik sem rosszabb a másiknál.

A 15 éves érettségi találkozónkon alig volt olyan oszt.társam, aki még nem vált el. Szakközépbe jártam, az emberek 95%-a nem tanult tovább, hanem megházasodott. Közülük 2-en vannak ugyanazzal, akihez hozzámentek...

Lehet, hogy én megspóroltam magamnak egy válást, ki tudja?


Amiatt viszont rossz, hogy 30-on túl ismerkedtem meg a férjemmel, mert jó lenne még kettesben élni pár évet, azt csinálni, amit akarunk, megkötések nélkül, de sürget a babavállalás, mert kifutok az időből.

2012. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
a másodikat ha muszáj egyébként se gyereket, se házasságot nem akarok, bulizni se járok, de volt egy 4 éves kapcsolatom, azóta nem hiányzik egyáltalán semmi 20L
2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%

Én már régen választottam a kettő között,lévén 40 éves vagyok.20 évesen házasság,és gyerek volt a választásom.

Jó döntés volt.Ma van egy felnőtt fiam,és ugyanúgy bulizom,élvezem az élete mint bárki más--A rövidebb kapcsolatoknak nem vagyok a híve,így az sosem hiányzott.

2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Köztes. Nőként 25-29 közt család, férfiként 25-33 közt kb. 35 évesen egy nő már kicsúszhat az időből, nembeszélve arról, hogy 30 felett nagy eséllyel már csak 1-2 gyerekkel már rendelkező partnert talál(aki már egyszer belebukott, val. nem hiába). Férfiként sem várnák 35-ig, egy reumás, ücsörgős apa nem olyan jó, meg az unokáknak sem árt, ha van nagyapjuk, aki még mozgásképes.
2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ment mindenkinek a zöld kezecske :)

És mindenkinek sok boldogságot :)

2012. jan. 10. 12:43
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
En 22 evesen hazasodtam.:) Lassan vegzek az orvosival,aztan meg 1-2evig eljuk a vilagunkat,es olyan 28 fele johet a baba, igy volt idonk egymasra. Bulizni elotte se buliztam,de miota ferjem van,sokkal tobbet eltem,o raebresztett,hogy nem csak a tanulasbol all a vilag,azota bejartuk a fel vilagot,es olyanokat csinaltam,amit elotte soha. Ha egyedulallo lennek,valoszinuleg dogunalom lenne az eletem. Rovid kapcsolatoknak sose voltam hive,igy ez alapbol kiesik,meg ha lennenek is,valoszinuleg azert rovidek,mert ketten nem tudnank tartalmasan tolteni az idot,igy megint csak kevesbe "szorakozom." Mondjuk mi eleve nem Magyarorszagon elunk,ott kicsit mas a helyzet,mert total mas az eletfelfogas is(lasd.hazassag=kevesebb elet,nalam pont forditva volt),valamint valamiert rogton gyereket akar az,aki hazasodik,vagyis ez a termeszetes,hogy akkor se tanulas,se szorakozas,munka,tv,alvas. Ennek nem kellene igy lennie!
2012. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!