Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen makacs apa? Hogy...

Miért ilyen makacs apa? Hogy győzhetnem meg?

Figyelt kérdés

Szóval apukám úgy egy éve elvesztette a munkáját és azóta nem talált másikat. Sajnos egyre rosszabb anyagi helyzetben vannak.


A páromnak van egy használt autó kereskedése meg autószervize. Felajánlotta apának, hogy ha gondolja akkor elmehet hozzá dolgozni. Az autókereskedésben kellene dolgoznia ilyen mindenes munkakörben meg sokat járnak külföldre és akkor sofőrködni kellene meg ilyesmi. Mindig van mit csinálni. Nem lenne nehéz munka meg nem lenne rossz pénz se.

Apa viszont nem vállalta el. Jött a kifogásokkal, hogy majd talál ő a szakmájában munkát meg ilyenek. De nem talál...:( Hitelük van nekik és már elfogyott minden tartalékuk.


Apának azért sose volt a szíve csücske a párom. Szerintem viszont egyedül csak azért mert jóval idősebb mint én (én 21, ő 32), ezen kívül viszont nem tud a párommal kapcsolatban mibe belekötni:)


Pedig tényleg jó munkahelye lenne a páromnál.

Meg jó kollégák:) Pl fél állásban én is ott dolgozok:) Suliba járok meg az irodában dolgozok.


Szerintetek miért nem vállalja el? Derogál neki, hogy a "vejénél" kellene dolgozni?

Hogy győzhetném meg, hogy vállalja el? Vagy hagyjam?


2013. jan. 24. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Családdal, és barátokkal, soha nem szabad semmiféle üzletet kezdeni, mert a legkisebb probléma, vagy nehézség tízszeresére nő a szubjektív kapcsolatok miatt. Igaza van apádnak, hogy nem akar a pasid alkalmazottja lenni, főleg úgy, hogy nem is szereti. Tök mindegy miért nem, ez az ő dolga.

Esetleg arra rábeszélhetnéd, hogy ha külföldre kell sofőrködni,azt vállalja el. Esetenként kapná a pénzt, és nem kéne egész nap a pasidat kerülgetnie.

2013. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!