Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok mi a véleményetek?

Fiatalok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

19 éves fiatal felnőttek mit szólnátok hozzá, ha a szüleitek kimennének külföldre dolgozni és ti egyedül maradnátok itthon egy lakásban?

Anyagi támogatás rendben lenne, de egyedül lennétek.



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna.
2013. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A batyam ilyen helyzetben van mi itt lakunk kanadaban o meg otthon.
2013. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
és a bátyád tud főzni magára egyedül?vagy hogyan oldja meg ezt?és ő miért nem ment veletek?
2013. jan. 24. 20:52
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Boldog lennék! Kis önállóság és semmi alkalmazkodás!
2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen költöztem külön, teljesen önellátóként. Én ilyesminek biztosan örültem volna, hát még ha pénzelnek is. De ehhez hozzátartozik az is, hogy nem volt köztünk igazi szülő-gyerek kapcsolat, nem tudom, nálatok ez meg van-e.

Lényeg, hogy ne szúrd el. Tök jó a szabadság, pláne pénzzel, de figyelni kell, nehogy elszálljon az a bizonyos ló. Próbálj meg félretenni, vagy ha nem is teszel félre, olyanra költs, amit évek után sem fogsz megbánni. Tartsd karban a lakást, ne éljétek le a haverokkal, mégiscsak az az otthonod. És lassacskán keress munkát is, hogy még több pénzed legyen. Nem kell rögtön 8 órában húzni az igát, de azért tök jó érzés, ha tudja az ember, hogy nem kell mozira, bulira, étteremre sajnálni a pénzt.


22L

2013. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, szerintem egy 19 éves srácnak illene tudnia főzni magára.
2013. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen költöztem külön [semmi vitás helyzet nem volt], ennél jobb dolog nincs.

Egyébként aki 19 évesen azon parázik, hogy hogy fogja ellátni magát, az nem felnőtt. Nem az életkoron van a hangsúly...

2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
hát egyetem miatt amúgy is külön lakásba költöztem most, többszáz km re anyuéktól. de ha mondjuk nem költöztem volna, akkor is örülnék, hogy full egyedül lehetek egy házban. bár környéktől függ. pesten vannak olyan környékek, ahol nappal sem merek egyedül járni. amúgy meg inkább kimennék velük, értelme nincs itthon maradni.
2013. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Még van egy évem, míg betöltöm a 19-et,de gondolom nem baj,ha válaszolok. Őszintén szólva én nem örülnék neki, nagy valószínűséggel a szüleimmel tartanék, mert alapból szeretnék külföldre költözni amint a lehetőségeim engedik.

Szóval én élnék ezzel és költöznék velük.

2013. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De ő még tanul és nem jöhet velem.És itt van a párja és a barátai is.Még nem érzi át, hogy ebben az országban mennyire nincs esély a jobb életre.
2013. jan. 24. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!