Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy fiatal csaj...

A férjem egy fiatal csaj kezét fogdosta és simogatta meg is csalhat?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte nekem,hogy egy kávézó üvegén át látta hogya férjem ott ült egy 18-20 éves lánnyal és a kezét szorongatta. :-( nagyon csalódott vagyok férjemnek nem mondtam el még. sokat dolgozik(buszsofőr) én otthon a gyerköccel. Szex is müködik köztünk

úgy gondolom. vajon miért csinálja? 33 éves A férjem de mindig. isfiatalabb nézték! Ti hogy reagálnátok ez megcsalás már?d


2013. jan. 24. 21:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az, de dönteni neked kell.
2013. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
23%

Elsősorban nem hinnék az ilyen barátnő mesélte dolgoknak, hanem utánajárnék / rákérdeznék a férjemnél.

Az is lehet, hogy egy ismerőse, akinek aznap halt meg az anyja.

2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
pontosan elsőnek kérdez rá a férjednél,és ljetek le beszéljétek meg hogyan tovább.
2013. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezz rá!
2013. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

ki az a csaj egyáltalán? biztos hogy megcsalt?

egyébként nekem már az lenne,,de én vagyok olyan hülye hogy nem dobnám ki,szeretem,,

és biztos hogy a férjedet látta? ezer százalék?

2013. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%
Az még nem jelentene megcsalást, ha kávézóban ül egy nővel, hiszen akárki lehet, akár egy unokatesó, akit rég nem látott, vagy mit tudom én, DE az, hogy simogatja a kezét az nekem egyértelmű. Ha még nem is csalt meg, biztos tervezi.
2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Kedves második! Barátnőmnek hiszen gyerekkorunk óta ismerjük egymást! Hameghalt volna valakije azt elmondta volna mindig is beszámolt a dolgairól!
2013. jan. 24. 21:13
 8/41 anonim ***** válasza:
73%
Oké, akkor véletlenül se a férjednél kérdezz rá, hanem idegeneknél az interneten.
2013. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
39%
Azért ha rokon vagy közös ismerős aki vigaszra szorult, biztosan megemlítette volna neked is. Ha nyilvános helyen így viselkedik, nem nagyon érdekli, hogy neked ez hogy esik. Én nem szólnék, de innentől nagyon figyelnék. El nem tudom képzelni, hogy vallana ha igaz.
2013. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Amikor történt az eset kérdeztem tőlemilyen napja volt annyit mondott csak hogy semmi különös... Rossz érzés hogy hazudik szerintem ha rákérdeznék a kávézos dologra még ő lenne felháborodva régebben nem volt ilyen :-(
2013. jan. 24. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!