Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy fiatal csaj...

A férjem egy fiatal csaj kezét fogdosta és simogatta meg is csalhat?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte nekem,hogy egy kávézó üvegén át látta hogya férjem ott ült egy 18-20 éves lánnyal és a kezét szorongatta. :-( nagyon csalódott vagyok férjemnek nem mondtam el még. sokat dolgozik(buszsofőr) én otthon a gyerköccel. Szex is müködik köztünk

úgy gondolom. vajon miért csinálja? 33 éves A férjem de mindig. isfiatalabb nézték! Ti hogy reagálnátok ez megcsalás már?d


2013. jan. 24. 21:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyhogy a mobilt otthagyja???
2013. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó mondjuk ezt én is furcsálottam talánaz hitte hogy nem fogok kutatni mivelelhittem neki amit mondott am a telefon abezárt buszba volt aminek a kinyitása nem jelent számomra nehézséget amit ő viszont nem tud.
2013. jan. 26. 15:59
 33/41 anonim ***** válasza:

A buszokat én is kitudnám nyitni. :D Gyakszin megfigyeltem.

Am hívd fel a csajt, beszéld meg vele a dolgot. Hátha lekopik.

2013. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Amugy olyan gondolatom is volt hogy a csajszi csak hülyiti a férjem biztos vagyok abban hogy még nem volt szex vagyis nagyon bízok benne!
2013. jan. 26. 17:37
 35/41 anonim ***** válasza:

Szeintem nem az számít, hogy mit ír a csaj és csak hülyiti, hanem az ahogy a férjed hozzááll, mert ez biza a fontos és a te férjed, úgy néz ki, teljesen nyitott egy flörtre, és ki tudja még.

Amint hazajön elég baxnám a telefont és megoldva a dolog, leesik neki,hogy tudod írogat valakinek, ez már nekem megcsalás...és még ő hőbörög???

Kidobnám és jónapot! Majd keressen ha helyre tette magában, hogy mit akar.

2013. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Sajnálom. A férjem ugyanígy bukott le, csak a facebook on, többször is. És mindig tagadott, majd amikor kész tények elé állítottam fogadkozott, könyörgött, stb. Aztán mással, máskor újra kezdte. Nekünk van két gyerekünk, így nem hagytam el, pedig nálunk nagyon durva szexchat is ment az egyik csajjal. Ha nem lennének a gyerekek, már régen repült volna! Hiába dobtam be bármit, hogy feldobjam a kapcsolatunkat, hiába éreztem úgy, hogy minden oké köztünk, mégis kell neki az ilyen izgalom. Nálunk a bizalom oda, szerintem csak idő kérdése, mikor kezdi újra és akkor gyerekek ide, vagy oda, de elhagyom. Én a helyedben lépnék, mert ez csak rosszabb lesz!
2013. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
54%
Off, a 36-os váltotta ki belőlem: miért csinálják ezt emberek? Miért tagadnak és miért folytatják, és hogy nem látják, milyen gázak??? (A férjedre célzok.)
2013. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Itt most tényleg nem az a lényeg, hogy a lány, hogy áll a dologhoz, hanem, hogy a férjed. És az egyértelműen lejön az sms-ekből. Lehet, hogy még nem történt közöttük semmi komoly, de ha így is van az valószínűleg nem a férjeden múlik. Nagyon sajnálom. Majd írj, hogy mi volt.
2013. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

36–os vagyok, 37-esnek. Csak tipp, de a saját dolgunkat látva szerintem vannak olyan típusú férfiak (és nők, mert a szexchates sztori másik szereplője egy szintén házas, bár gyermektelen exbarátnő volt), akiknek erre egyszerűen szükségük van és nem látják, vagy nem érdekli őket, hogy mekkora kárt tesznek a másikban és hogy megalázzák azt. Nálunk egy éve kb. Nem fordult elő hasonló és azóta nagyon küzd nálam a férjem, kívülről látszólag rendben is van minden. De ugye nálunk nem egyedi eset volt, és bennem eltört valami, a bizalom még egy év után sem állt helyre. Valahogy úgy érzem, hogy hosszú távon nem tud kibújni a bőréből, és bánom, hogy akkor nem voltam elég erős elküldeni. Nekem már sosem lesz olyan a házasságunk, mint volt. Olyan ez, mint mikor a kedvenc levesedbe hajszál került. Kiveheted belőle, de már sosem fogod többet olyan jóízűen enni, mint korábban.

Kérdező, bocs az offért, de ha ne adj isten nálatok több is kiderül, talán a jövőre nézve hasznos lehet, amit írtam.

2013. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, buszsofőr, ezzel mindent elmondtál. A sofőrök legtöbb esetben csajoznak, szinte biztosra veheted, hogy megcsal. De persze járj utána valahogy, mielőtt neki esel.
2013. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!