Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy fiatal csaj...

A férjem egy fiatal csaj kezét fogdosta és simogatta meg is csalhat?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte nekem,hogy egy kávézó üvegén át látta hogya férjem ott ült egy 18-20 éves lánnyal és a kezét szorongatta. :-( nagyon csalódott vagyok férjemnek nem mondtam el még. sokat dolgozik(buszsofőr) én otthon a gyerköccel. Szex is müködik köztünk

úgy gondolom. vajon miért csinálja? 33 éves A férjem de mindig. isfiatalabb nézték! Ti hogy reagálnátok ez megcsalás már?d


2013. jan. 24. 21:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Csokis dologgal kezdtem nála az volt a válasz hogy munkatársának névnapja volt elég hihetőnek tűnt... A kiscsajos dologra robbant a bomba sajnos:-( nagyon kiakadt hogymerészelek ilyet kérdjezni mdg azt hogybarátnőm sohasem bírtaami nem igaz... tényleg van céges telefonja ahogy kimentem hozzá üdvözölni megpillantottam az iratok és minden alatt. Biztos hogy abba lesz a titka. Kibékültünk most még én kértem bocsánatot tőle kicsit nehezemre eseu de muszáj volt hogy elhigyje nem kételkedem. Holnap megkeresem a telefonta buszba mikor nem lesz itthon muszáj tudnom nem bírommár!
2013. jan. 25. 20:45
 22/41 A kérdező kommentje:
Esett* bocsi kicsit zaklatott vagyok
2013. jan. 25. 20:47
 23/41 anonim ***** válasza:
Szorítunk, hogy ne megcsalás legyen, csak félreértés. Majd írd meg, mire jutottál!
2013. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos nekem ez nagyon "MINDIG AZ KIABÁL AKINEK A HÁZA ÉG" dolognak tűnik! :(


nagyon remélem hogy tévedek. de az írásodból kitűnik hogy megszólalt benned az a bizonyos hatodik érzék és nem vagy egy mindenre féltékenykedő típus sem. rossz mert ilyenkor a nők általában már nemigen szoktak tévedni :(

2013. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok
2013. jan. 26. 06:56
 27/41 anonim ***** válasza:

Én is szorítok, hogy ne magcsalás legyen, sajnos tudom ,milyen érzés...

Majd írj, ha tudsz biztosat!

2013. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Hamarosan elmegy itthonról remélem odamegy ahova mondta és akkor felkutatom a telefonját!
2013. jan. 26. 10:39
 29/41 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a mobilját szerintem sok smst kitörölhetett am pl ilyen sms: szép estét királylány holnap megyek ne késs sokat! Vagy egy másik nagyon tetszettél ma szeretem az okos nőket meg ha ráadásként olyan alakja van mintneked bébi. Hihetetlenel sem hiszem h ilyen férjem van :-( am a lányzó nem irogat ilyen nyálas szöveget. Lehet hogy csak játszik a férjemmel? Fogalmam sincs mit csináljak :-(
2013. jan. 26. 14:31
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Mikor azt mondta, hogy névnapra vitte a csokit, abban a pillanatban rá kellett volna kérdezni a kolléga nevére. Ha hazudik, akkor úgysem tud kapásból mondani egy nevet, aminek a napokban volt névnapja. Ha úgy kezdi, ööö, akkor máris bukta.

De ezt még bepóthatod. "Drágám mi a neve a kollégádnak, akinek a csokit vitted?"

2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!