Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt elérni,...

Hogyan lehetne azt elérni, hogy ne szóljanak már bele ilyen negatíván a dolgokba a szüleim?

Figyelt kérdés

Főleg anyukámra gondolok, de sokszor apukám is nagyon le tud szólni mindent. Pl amikor mondtuk a párommal, hogy gyerekünk lesz, rögtön azzal jöttek, hogy hogy fogom eltartani jajj mi lesz stb (nem kértem pénzt sosem tőlük), amikor megvettem a műhelyt harmad áron, azt is lehurrogták, most kezdjük úgy érezni, hogy kicsi az 1 szobás lakásom, nézegettem nagyobbakat, találtam is egy jó két szintes házat, azt is rögtön leszólták, hogy nem lesz jó kisgyerekkel, nagy lesz a gázszámla stb (ha nagyobb lesz saját lakrésze lehet majd fent, vagy lent), ők meg már 15 éve laknak egy panelba, ahol nyáron is kell fizetni a fűtést

Ugyanez volt, amikor anno 17 évesen letettem a jogsit (azt ők fizették részben), de nem volt kocsink, így 18 voltam, amikor vettem, ugyanúgy megkaptam, hogy minek kell. (ha nem vezetek nem lesz rutinom) vagy amikor abbahagytam a sulit, azért is le lettem szólva, most meg a volt osztálytársaimnak nincs munkájuk, én meg munka közben tudok tanulni levelezőn.

Azt szeretném igazán, ha nem lehurrognának, hanem inkább pozitívabban állnának hozzá a dolgokhoz. Ha megkérem anyut, hogy jöjjön át segítsen a páromnak a kislányunkat megfürdetni, mindig jön, de semmi se jó neki, kb. mire hazaérek átrendezi még a szomszédék lakását is.

Szoktam én is rossz döntéseket hozni, mint mindenki, nem tagadom, de amikor meg valamiben akarok nekik tanácsot adni, azt se veszik figyelembe. Most is épp hagynak elúszni közel fél m ftot, pedig még meg lehetne menteni. 21/f



2013. jan. 26. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell átmenjen anyukád megfürdetni a gyereket???Ti nem tudjátok? Amúgy meg mindig az panaszkodik akinek sok a pénze,örülj hogy csak ennyi problémád van!
2013. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért jön át, mert 5 műszakban dolgozok, néha nem vagyok otthon 2-3 napokat, mert egymás után több műszakot el szoktam vinni, hogy több szabadidőm legyen, meg több munkahelyen is dolgozók, hogy ne kelljen szűkösködni.
2013. jan. 26. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
De gondolom a párod azért megtud fürdetni egy gyereket egyedül...ha meg nem,akkor ne csodálkozzatok, hogy a szüleid mindenbe beleszólnak,ezek szerint még nem nőttetek fel, gyereknek van gyereke!
2013. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy ne kelljen a babakádat megemelnie, mert császárral szült, kímélni szeretném pár hónapot.
2013. jan. 26. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!