Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon alattomos és gonosz...

Nagyon alattomos és gonosz dolog lenne velük szemben? 14/l

Figyelt kérdés

Anyumék kitalálták hogy x városban kell iskolát keresnem.. de egyik sem az én "stílusom" ..

Ha elolvasod megérted: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szóval nagyon alattomos dolog lenne ha kötnék velük egy kompromisszumot hogy megjelölöm a szent istván gimit elsőnek másodiknak pedig a félegyházi mezgét (én ide szeretnék menni):

[link]

[link]

Az elsőbe kell a felvételi.. amit én "véletlenül" teljesen el fogok rontani... és nem vesznek fel.. de a tanulmányi átlagom alapján a mezgébe fel fognak..

Mennyire gonosz dolog ez?:D



2012. nov. 24. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nézd.Ez a TE saját életed.A továbbtanulás NAGYON fontos dolog,sok mindent eldönt.Mivel te egy önálló,független ember vagy ebben a kérdésben a döntést neked kell meghozzad.Nem kell elszúrni direkt emiatt a felvételit,egész egyszerűen megmondod a szüleidnek,hogy nem mész oda,és kész.Kényszeríteni nem fognak.Ne legyél mulya,legyenek elveid,céljaid,ami mellett kitartasz!
2012. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt elküldöm az egyik régebbi kérdésem kedves első válaszoló..megérted mért kell ehhez folyamodnom..
2012. nov. 24. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
ne tolj ki magaddal. a félegyházi mezgé egy legendásan rossz iskola, a legócskább, legbunkóbb, leghülyébb gyerekek járnak oda és szégyen ahhoz a sulihoz tartozni. ne menj oda, nagyon égő.
2012. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a jó megoldást, esetleg mond meg nekik, hogy nem akarsz olyan szakmát tanulni, amiben nem fogsz egy napot sem dolgozni. Mondom én úgy, hogy szintén eü-t végeztem és egy napot sem dolgoztam, és el sem tudom képzelni, hogy dolgozzak benne. Egyszerűen nem nekem való szakma. az ember 14 évesen nem nagyon tudja mi az amit akar. Abban igazuk, van, hogy arra mindig lesz kereslet.

Talán keressetek közösen egy harmadik megoldást, főleg, hogy az egyik válaszoló szerint annyira gáz az a mezgé suli.

2012. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mennyire van messze tőletek Félegyháza? mert ha a szüleidnek nehézséget okozna kifizetni az utazást meg a koleszt, akkor igen, gonosz dolog lenne.
2012. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fel nem foghatom, hogy akarhat valaki a megye leggázabb iskolájában tanulni. Oda csak tényleg azok járnak, akik már sehova nem kellenek. Főleg akkor nem értem, ha vagy olyan szellemi szinten, hogy képes legyél egy gimnáziumba is bekerülni.
2012. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindent belevéve átszámoltam a dolgot.. ugyanannyira jönne ki a taníttatásom mintha itthon lennék.. (ebben persze hogy mikor koleszban vagyok akkor az én részemről lejön az áram a víz és a fűtés is..)
2012. nov. 24. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

nagyon felelőtlen vagy.

inkább próbáld meg teljes erőből a gimis felvételit, ha nem sikerül, még mindig mehetsz a megzébe, ha meg igen, és mégsem tetszik, akkor utána is.


ne legyél már ennyire balga, amikor megvan a lehetőséged, h jó helyen tanulj.

örülj, h a szüleid támogatnak, és szeretnék, hogy művelt, intelligens ember legyen belőled. ők már kicsit többet éltek nálad, jobban átlátják a dolgok hosszútávú következményeit.


tehenet ganézni érettségivel is mehetsz, de ha netán szellemi munkára adnád a fejed, akkor egy szakmunkással elküldenek mindenhonnan.

2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Először is a mezge egy rémesen gyenge és degenerált iskola... Attól még,hogy általánosban 4,5 felett vagy középiskolában nem jelent semmit. Középiskola 20x nehezebb mint egy sima általános iskola.
2012. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pont ez az amit a kedves utolsó ír.. gimiben simán kettesnek örülnék..ha meg lenne.. azért egy szakközépben más..
2012. nov. 24. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!