Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátokkal ti is nehezen...

Anyukátokkal ti is nehezen beszélitek meg azokat a dolgokat, hogy találkoztok egy fiúval vagy hogy van barátod?

Figyelt kérdés

én ha talizok egy fiúval azt sose merem neki elmondani, pedig anyum nagyon laza megenged szinte bármit...

de én erről még sem merek beszélni vele. nem tudom hogy mondthatnám el neki hogy van valakim. te tudtok vele ilyenekről beszélni?



2013. jan. 26. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a hibák miatt az utcsó mondatban. am 15/L
2013. jan. 26. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nem 15 évesen kezdtem pasizni.
2013. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én 17 vagyok de én se merem elmondani , nekem anyum külföldön él meg nem is tartjuk a kapcsit. Tehát ugyanezeket kell apumnak beadagoljam , nagyon jófej ő is megenged nagyon sok mindent meg nem szól bele, de mégse.

volt már 1-2 pasim de úgy konkrétan nem mentem oda hogy na apa van pasim csak úgy rájött :D

ha gondolod írj üzit és kitalálunk valamit :)

17/l

2013. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Most épp miért lettem lepontozva? Válaszoltam a kérdésre...
2013. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyuval sosem ápoltam szorosabb kapcsolatot. Tavaly egyéjszakás kalandomat elmondtam neki azóta is ha megyek bulizni tartja nekem a hegyi beszédet. Előtte persze lusta volt az ilyenekre.
2013. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én 31 éves vagyok és én a mai napig mindent megbeszélek anyuval gyakorlatilag szerintem senki nem tud többet rólam mint a saját anyám. Van egy kisfiam és szeretném vagyis én remélem hogy nem fogok úgy járni mint a te anyukád veled. Annak oka van ha nem mersz ilyeneket megosztani vele. És ha amúgy laza meg minden egyebet rá mersz bízni akkor nem hiszem hogy van félni valód, hiszen az hogy barátod van az teljesen normális dolog. Ez is hozzá tartozik a felnőtté váláshoz.
2013. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én gyakorlatilag otthon semmit sem mondok el, mert nem minden tartozik rájuk, és akkor három napig jönne az idióta kérdéseivel.

Persze ha úgy alakulna a dolog valakivel, azt egy idő után úgyis megtudnák, de lehet, hogy mástól előbb, mint tőlem!

2013. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!