Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Kibirnatok azt hogy talalkoztok egy csajjal egy napra es utana max csak facebookon tudtok beszelni?

Figyelt kérdés
Egy kozos napot vagy egy jofej csajjal( lehet hogy smaroltok is) es megtetszik, de utana mar tudtok eloben talalkozni, max csak facebookon beszelni.Kibirnatok? Vagy hagynatok a francba?

#Kibirnad
2013. jan. 25. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
facebook nélkül kihalnátok?
2013. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mielőtt válaszolnék, mi az a facebook? csak hogy teljesen értsem a kérdést, ne legyen az hogy félreérelmezem
2013. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elso: vagy mast hasznalni nem kell konkretan facebooknak lenni e.

Masodik: facebook egy kozossegi oldal, bar szerintem tuti hallotal rola vagy csak annyi idos vagy hogy nem.

2013. jan. 25. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat tökre nem kapcsolat, ha facebookon zajlik és élő találkák nincsenek. Ez van.
2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a valaszt! :)
2013. jan. 25. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
9 éves vagyok. meghivsz facebookra?
2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyreszt oda nem tudlak meghivni.

Masreszt ha 9 evea vagy akkor meg nem is kell neked facebook, meg gyakorikerdeses felhasznalod.

Inkabb menj tanulni , az sokkal fontosabb mint az ilyen oldalak neked!

2013. jan. 25. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen bírnám ki. Facebook nélkül még rosszabb lenne (lett volna). :)
2013. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszod! :)
2013. jan. 28. 04:35
 10/10 anonim ***** válasza:
en kibirnam, ha lenne terv h hogyan tovabb, meg a masik is hasonlokeppen "kibirna":) terveznek kozos programokat, es ha meg lehetne rendszeresen valositani a talit, akkor kezdetben nem lenne ellenemre
2013. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!