Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány férfi nem tud egyáltalán elszakadni az édesanyjától?

Figyelt kérdés
De kérdezhetném azt is, hogy miért van az, hogy néhány anyuka nem tudja elengedni a fiát? Itt nem tizenéves gyerekekről beszélek, hanem 40 éves férfiakról, akik szeretik, ha az édesanya főz, vasal, mos rájuk, sőt még meg is ágyaz! Én épp egy ilyen családban élek ( férj ágon, de nem a férjemről van szó, csak őrá ezek félig értendőek, van két kislányunk, egy helyen lakunk a mamával). Véleményeket kérek, pro és kontra is mehet! 10 év után most már kíváncsi vagyok arra , hogy ez normális dolog e vagy sem! Másnál van ilyen? Szívesen olvasok hasonló "történeteket".

2013. jan. 27. 13:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben általában az alábbi a pszichés felállás: agresszív és erőszakos, domináns anya, és gyönge fiú (lánynál is ez a helyzet, amikor a lányt nem negedi el az anyja)


Lehet, hogy eredetileg nem volna gyönge, csak nagy símulékony, alkalmazkodó, szeretetigényes, de a mama erőszakossága, birtokló lénye, és a gyerekre való rátelepedése elveszi a gyerektől a férfierőt (nőtől is, mert azoknak is van), és az apjáig sem engedi eljutni.


Van aztán olyan is, hogy a gyerek rendkívül lusta és kényelmes típus, és erre játszik rá a mama azzal, hogy pókhálóban tartja, mert mindent megcsinál helyette. Kiskorú szinten tartja, csak hogy el ne szakadhasson tőle a gyerek.

2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én olyan pasit ismertem, aki 300 km-re hordta haza havonta egyszer a mocskos gatyáit, zoknijait, cuccait anyukához, hogy mossa ki, holott csak 8 emeletet kellett volna lemennie lifttel ahhoz, hogy a koli alagsorában levő automata mosógépet használja.


Ma is egyedül él, negyven elmúlt. Gyűlöli a nőket és a Munka Hőse.

2013. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

20as válaszoló :-). Igazad van, lehet az én kudarcom, ami a férjemmel történik, nem tudom megváltoztatni azt benne, amit 25 évig az anyuka belenevelt, elég gáz :-), mert azt hittem nekem minden sikerül :-)...attól még akkor sem fogom megérteni, hogy hogy lehet az, hogy egy 40-es érett férfinak miért az édesanyja ágyaz meg esténként? Ez kinek a kudarca ? Komolyan kérdezem.

Ami az én ügyem, ott tudom, hogy nekünk kell megoldani, nem akarok én semmit sem anyósra vetíteni, de elég sok köze van neki is a dologhoz...

2013. jan. 28. 08:14
 24/24 A kérdező kommentje:
...a sógoromnak ágyaz anyós...nehogy valaki még azt higgye, hogy ennyire gáz a helyzet :-D
2013. jan. 28. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!