Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért nem tudja kimutatni amit érez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A számukra megfelelő nőnek mindig kitudják.
2013. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan akinek nehezebb kimutatni mit érez igen. De ez nem csak férfiaknál hanem nőknél is van így.
2013. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki kell nekünk akár csak arra is vagy hosszabb távra annak kimutatjuk.
2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik nem igazán tudják kimutatni. Mindegy mire kell a nő szexre v. komoly kapcsolatra. Hát eddig csak ilyenekkel sikerült összefutni. Sajnos ez sem jó. Ugyanis nem érte, hogy akkor ők miért várják el a nő mutassa ki.
2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mert ha nem mutatom ki: "hideg vagy nem tudsz szeretni nem kellesz"

ha kimutatom: "olyan nyálas vagy nem vagy férfias"


akkor most milegyen kéremszépen? :)


Amugy elsönek igaza van: Annak a nőnek akinek ki szeretném annak kimutatom, a többinek meg sztorno...

2013. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én pl azért, mert egyszer kimutattam, és jó ráb*sztam.


Azóta óvatosabb vagyok, a "szeretlek" szóval is, nameg a tettekkel is.

...ugyvezsem észre bejön :))) a mostani kapcsolatomnál pl nagyonritkán mondjuk, mégis, egyzserűen érezzük, h szeret a másik. Nemkell mondogatni. :)

2013. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. A legtöbbször még a visszafogottabb férfiak is kimutatják az érzéseiket a megfelelő nőnek, csak van, hogy idő kell hozzá. Ami szerintem nem is baj, én is olyan típus vagyok, hogy nem öntöm nyakon már az elején a szívem választottját a fene nagy érzelmi életemmel.
2013. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hagyományos elképzelés a férfiakról a macsó férfikép. A nők és a férfiak részéről egyaránt.


Sok nő kifejezetten elvárja (lásd az ide vágó másik Gyakori Kérdést), hogy a pasi kicsit bunkó legyen, és ne mutassa ki nyíltan és egyszerűen az érzéseit.

(Megjegyzem, nőben is ismerek olyat, akinek nehezére esik akár egy baráti ölelés, mint szeretetkinyilvánítás. Csak úgy lehetséges ez nála, hogy Jól beágyazzuk valami poénba)


Szerintem ez egyébként egy káros hozzáállás, de sajnos az a helyzet, hogy nincs még bevált recept arra, hogy hogyan lehet minden férfinak és nőnek elsajátítania a gyengéd, őszinte megnyilvánulást és a határozott, érzelmeket nem előtérbe hozó viselkedést, illetve ezek összehangolását.

Ezért hallom folyton, hogy ez a pasi nyámnyila, ez tahó, ennek a lánynak folyton sír a szája, ez meg hideg, mint a jégcsap...

2013. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Néhány nő sem tudja kimutatni.Köztük én sem.Az emberek nem egyformák,szerencsére.
2013. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Főleg ismerkedésre akarom ezt írni. Hiába tetszik egy nő, szinte megörülök érte belül, akkor sem tudok kedves lenni vele. Zárkózott vagyok, szar nehéz ütközésekkel teli gyerekkor, kemény tíz év mögöttem, ami eléggé gallyrabaszott idegileg, megkeseredik "elfűsul" az ember egy idő után, ezután már a mosoly is nehezen megy, ha meg erőltetve van,akkor olyan mint egy kirakatbábu pofája. Vannak ilyen hideg távtartó emberek, ezeknek mindnek kb. ez a háttérsztoriuk, kemény utat tettek meg mire normálissá váltak külsőségekben, de belül meg pont tönkrementek. Már nem tudnak örülni annak sem hogy szinte célbaértek.

Ez mellett még elképzelhető az is,hogy nem egy szinész véna, inkább egy "fapofa" aki egy igazi pókerarc, ez nem annyira rossz tulajdonság, de sajna nőszerzésben elég hátrány, mert nem tud szimpátiát kelteni. Ez is vagyok valamelyest.

Jellemfüggő is lehet, vannak akik nem ilyne bújós, ölelkezős típusok, nem szeretethiányos emberek egyáltalán, egész jól megvannak egyedül is.

2013. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!