Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nőközpontú néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nőközpontú néhány férfi?

Figyelt kérdés
Folyton siránkoznak, ha nincs barátnőjük. Miért fontos ez nekik annyira?
2012. okt. 5. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem akar minden pasi meleg lenni azért!
2012. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem rám vonatkozik a kérdés, de az ember alapvetően társas lény. A barátság már néhány esetben nem elég.
2012. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert heterók
2012. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem dől össze a világ, ha nincs barátnője az embernek. Nekem sincs, 21 évesen.
2012. okt. 5. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉS az kit érdekel?? Az a lényeg h nekünk van e vagy nincs! :)
2012. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20:59 : Értem én, de miért küzdenek érte egyesek annyira?
2012. okt. 5. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
aki nem tud egyedül is boldog lenni az barátnővel sem lesz az hosszútávon:)
2012. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert félnek a magánytól, bár én lány vagyok... de néha rám is rám tör az érzés, hogy jó lenne egy társ...
2012. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is: Mert jó lenne valakivel együtt lenni, akiben megbízhat az ember, akit SZERETHET, akivel mindig szót tud érteni és akinek mindig a pártjára tud állni.


Másodszor: Nem mindenki forever a lón (xD). Mondjuk nekem nem volt még barátnőm, de nem is siránkozok, hogy nincs. Igaz volt már pár kiszemeltem :D és most is van egy akit szeretek, csak sajnos nem kölcsönös :/

2012. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!