Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne a helyes...

Mit tegyek? Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Szóval 5éve élek párkapcsolatban és van 2lányunk.A párom,rendes,dolgozik,foglalkozik a gyerekekkel igazából sok gond sosem volt vele. Szerelemnek már nem nevezném a kapcsolatunkat,csak elvagyunk egymással.Bár az elmúlt 2-3hónapban ő is másképp viselkedik,már előbb szól akármiért mint régebben,de ez rám is igaz. és itt jön a főbb probléma,kb. fél éve találkoztam újra a kamaszkori szerelmemmel,a párom is ismeri szoktak is beszélni ha összefutunk. Eddig is tudtam,hogy nem kellene találkoznunk és beszélnünk,mert baj lesz belőle,de nem tudtam mit tenni. Beszélgettünk és elmondta,hogy ő még mindig szeret és minden vágya,hogy vele legyek. Igazából én is érzek valamit,csak még magamnak sem merem bevallani,nem tudom mit csináljak,teljesen tanácstalan vagyok. Van-e értelme maradnom a kapcsolatomban? szégyellem magam,hogy így érzek. Nem bírok enni,ideges vagyok feszült csak nézek ki a fejemből. Kikészít ez a dolog,sosem gondoltam volna,hogy ez velem megesik. Aki esetleg tudna adni valami tanácsot annak megköszönném.
2013. jan. 27. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondolkozz el azon, hogy biztos valódiak-e az érzelmeid a régi párod iránt. Nem csak a fiatalságot, a szabadságot látod benne?

Illetve nem tudnád valahogy feléleszteni a tüzet a mostani kapcsolatodban? Figyelj oda a párodra, kedveskedj neki. Meg fogja hálálni.

2013. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezért ne szégyelld magad nem Te irányítod az érzéseidet. Ha nagyon ellaposodott a kapcsolatotok én beszélgetnék a férjeddel hogy ő mit gondol hogyan tovább. de lehet a másik iránt ez csak fellángolás, végre van valami izgi az életedbe és ez nyilván vonz és foglalkoztat. az kár lenne ha otthagynád a férjed az új pasival meg fél év után szétmentek. Te ismered de nagyon át kell gondolni hogy Neked mi a jó.
2013. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

(5 év alatt 2 gyerek??? Megfontolatlanok vagytok, de nem kicsit! Nem is értem az ilyen embereket, demindegy, már nem tudtok változtatni a dolgokon)


Beszéljétek meg négyszemközt, hogy ki hogy érez és váljatok el. Ez a legőszintébb dolog amit tehettek, minek élni egy olyan kapcsolatban, ami halott? Tudom, nem egyszerű, a gyerekek és a lakhatás miatt de tényleg nem szabad ezt tovább húzni, minél előbb lépni kell. Ha esetleg odáig fajulnia a dolog, hogy már napi szinten veszekednétek, annak a gyerekek látnák a kárát főleg.

2013. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

" 5éve élek párkapcsolatban és van 2lányunk.

A párom,rendes,dolgozik,foglalkozik a gyerekekkel igazából sok gond sosem volt vele"


Végül is ideje lenne megcsalni.

Nem???


Ha egy pasi írná, már "szétszednék" !!

2013. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsót is bár nem sok értelme van. Arra gondoltam,hogy elköltöznék a gyerekekkel amint tudok és egyedül átgondolnám mit tegyek. A párommal nem tudok sokat beszélni,mert mindenre az a válasza,hogy jó vagy hogy semmi baja mikor látszik rajta. Igazából azt se tudom ő akar e még velem lenni.
2013. jan. 27. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Azt sem tudod h akar e még veled lenni??????

Milenne ha megkérdeznéd? Lehet h az egész probléma megoldható csak kommunikálni kéne egymásal! És olyan nincs h vele nem lehet beszélni! Én ugy érzem h te nem akarod menteni a dolgot!

2013. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%
Teljesen megertelek pont ugyan ebben a cipoben jarok...csak annyi kulonbseggel hogy az en paromnak elegge budos a munka, megoldokepessege nulla, borzaszto onzo es a gyerekkel valo foglalkozasa is csak annyi hogy kimerul a labdazasba ezt is csak akkor hogyha a gyerek megy hozza...ugyanis az o elmelete szerint az apaknak csak ket eves kor utan kell foglalkozni a gyerekukkel. Persze imadja szereti de ennyi! Nalam boldogtalanabb ember nincs a foldon az biztos....az en eletemben is felbukkant valaki de megcsalas nem tortent! Fogalmam sincs mit tegyek..sajnos o is megromlott kapcsolatban el...lehet hogy nem.segitettem a valaszommal...talan annyit hogy mas is van ilyen helyzetbe. Ha gondolod irj privit szovesen beszelgetnek veled...27/N 2eves kisfiu anyukaja
2013. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De próbáltam már beszélni vele,de egyszerüen nem mondd semmit. Ha mondom neki,hogy elköltözöm akkor azt mondja,hogy jó és hogy majd mennyi gyerektartást fog adni. Ha azt mondanám,hogy maradok akkor arra is a jó lenne a válasza.
2013. jan. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!