Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes lépés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit a neten ismertem meg. Nagyon jól kijövünk. Volt hogy minden nap beszélgettünk ilyen 2-3 óra hosszákat. Mindig visszaírt ha írtam neki. Csak már kicsit kellemetlenül érzem magam lány létemre, hogy én írok rá.

Egyébként vicces egyéniség. Sokat hülyülünk, és van hogy egy-két szituáció átmegy ilyen vicces beszélgetésé, amelyeknél egy-két mondatát másként is tudnám értelmezni.

Tudatja velem, hogy szeretne velem szexelni, stb. Ezt viccesen, vicces szituációkban adja elő, ami szerintem nem olyan tolakodó. Tudja, hogy szűz vagyok, és ennek ellenére szeretné ha ő lenne az első.

Viszont a múltkor már egy kicsit túllőt a célon. Fogtam magam és elköszöntem tőle (egyenlőre csak neten ismerkedünk). Azóta nem írt. Pedig egy párszor láttam fent facebookon, de mégsem ír. Én pedig nem akarok neki írni, mert úgy gondolom, ha érdeklem, akkor veszi a fáradságot hogy írjon.

Benne van az is a pakliban, hogy nem ér rá. Éppen mondta legutóbb, hogy sok zh-ja lesz. Próbálom elhitetni magammal azt, hogy valóban elfoglalt...

Egyébként tud nagyon komoly is lenni. Teljesen megértjük egymást. Támogat a karrieremben is. Szóval úgy érzem, hogy nagyon megfogott benne a komolyság és huncutság is egyaránt.

Egy-két kedves mondata:

"nyugi, tudom hol vannak a határok és vigyázok rád :)"

"ha azt akarod, hogy elfogadjalak, akkor azt is fel kell fognod, hoyg scak azt tudom elfogadni aki vagy :D"

"jókat lehet veled dumálni :)"

"csak fura, hogy mindenki ott hagyott. bár én élvezek veled dumálni, be kell vallanom :D"

Egy aggasztó mondata:

Én: "én nem küzdök... csak egy kicsit... de leginkább az igazat mondom"

Ő: "pedig neked kell

de értékelem ám :)"

És ez itt az utolsó beszélgetésünk vége:

"Jó. ez kicsit tényleg sok volt. :D bocsi :)"


Szerintetek csak játszana velem? Mit tegyek? Egyáltalán nekem kellene lépnem? Vagy várjak?

Kérlek segítsetek.


2012. nov. 1. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Túllőtt a célon, de Te gondolom cserébe elküldted a francba, nem csak ilyen finomkodva. Ő pedig megértette.
2012. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit kínosan érzem magam, hogy olyanok forognak a fejemben, hogy át akar verni, vagy hogy megunt, és ehhez hasonló negatív dolgok.

Úgy gondolom, hogy mivel még csak 3x-4x beszélgettünk, még nem kérdezhetem meg, hogy akar-e tőlem valamit.

Mert ezt a dolgot mindenképpen jó lenne tisztázni. De hogyan vezessem fel?

2012. nov. 1. 19:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem küldtem el. Mert tudom, hogy csak viccelt. Még próbálok bízni benne.
2012. nov. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!