Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Apák véleménye...

Férfiak, Apák véleménye érdekelne.4 éve vagyunk együtt a párommal. Szétköltöztünk egy hete. Mi a megoldás? Mást is nyomaszt olyan szinten a munka, az anyagi dolgok, hogy már szexet se akar?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálom megoldani a problémákat ,de nem ment.Annyira beszűkült és csak a munka az anyagi gondok érdeklik,hogy semmit nem foglalkozik velem.Nem beszélget velem,csak vitatkozik,engem hibáztat ha kevés a pénz.Szex nincs csak havonta kettő.Nem járunk sehová.A gyerekét imádja, foglalkozik vele.Nincs másik nő a képben.Engem borzasztóan frusztrál, hogy nincs szex csak vita.Rengetegszer próbáltam beszélni vele,semmire nem jutottam.Mindig oda köt ki, hogy a pénz-pénz.Mit tanácsoltok???

2013. jan. 27. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ez igaz Kérdező, kompromisszumok nélkül valóban nem lehet spórolni.

De egyáltalán mi a baja a férjednek? Az, hogy nem tudtok szórakozni menni? Vagy az, hogy mindig számolgatni kell, nem lehet csak úgy leenni az ételt a bolt polcairól?

Mert előbbin lehet segíteni, ahogy írtad pl kajákon akár tízezres nagyságrendet is meg tudtok takarítani. Persze akkor rá kellene éreznie az egytálételek és a főzelékek ízére a férjednek:)

Utóbbin segíteni nem lehet, szemléletváltás viszont nem árthat. Mármint a férjtől. Most ez van. Hacsak nem jön szembe egy sokkal jobban fizető állás, még egy jó ideig ez is marad. Attól, hogy folyton beszél róla, jobb nem lesz. Akkor meg minek folyton beszélni róla?:) Próbáld ezt előadni neki, hátha megérti.

A másik.

Az egyikőtök ingatlanát nem tudnátok albérletbe kiadni? Rögtön nullára jönne ki a rezsije, plusz a hiteletek egy részét is fizetné az albérlő. Erre nem gondoltatok?

2013. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Gondoltunk arra,hogy ki legyen adva a lakás.De az Ő háza olyan helyen van ,hogy nincs buszközlekedés/Üdülő övezet/.Megoldhatatlan számomra a gyerekek iskolába járása, munkahely megközelítés.Neki megfelelő ,mert kocsi nélkül wc re se megy.A lakás a város központban a suli mellett van.Minden nap elmondja "hogy a szar lakásod"az oka mindennek.A házat nem hajlandó kiadni albérlőnek,mondván lelakják.Ő kompromisszumokat nem akar csak én hozzak azzal, hogy kiköltözök a világ végére ahol bolt sincs.Én azt gondolom, hogy belőlem kellene erőt meríteni nem engem eltaszítani magától.Neki nem gond, hogy sehová nem járunk.Én beérném ha kettesben elmennénk egy kávét meginni.De sehová nem megyünk.Azt gondolom nálunk ma Magyarországon nagyon sokan rosszabb helyzetben vannak.Egy szót nem szólhatunk.Mindenki sakkozik a pénzel és csekkeket tologat.Attól nem kell, hogy elforduljunk a párunktól.
2013. jan. 27. 18:22
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Miért csak a férfiak véleménye érdekel? Nem hallottál arról, hogy EMPÁTIA?


Én nő vagyok, de válaszolok. Párterápia, mielőtt rámegy a házasságotok.

2013. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ,nem csak férfiak véleménye érdekel.Rosszul fogalmaztam
2013. jan. 27. 20:16
 15/23 A kérdező kommentje:
Hallottam arról, hogy empátia,de amikor már rámegy az egész család akkor már azt kell, hogy nézzem ,hogy a gyerekek nem élhetnek vitában.
2013. jan. 27. 20:19
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire nagy a szája, akkor fuvarozzon ő titeket. Valamit valamiért.
2013. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A fuvarozás nem megoldható,mert dolgozik.Laktunk ott amikor terhes voltam.Minden nap vártam,hogy hazajöjjön, hogy be tudjak vásárolni.Ha tanácsadásra kellett vinni a kicsit hazalógott,vagy taxiztam.a nagylányom nem tud hazajönni a suliból amikor végez.Napi szinten nem megoldható.De ezt nem fogadja el mert nem érzi át.
2013. jan. 27. 20:44
 18/23 anonim ***** válasza:
Vegyen neked egy saját autót, és akkor azzal tudod a gyerekeket hozni-vinni, bevásárolni, munkábajárni.
2013. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem a helyzetedben NEM az zavarna a leginkább, hogy kevés a szex, mert amiket irsz, azok szerint a férjed egyáltalán nem él veletek családtagként. Ilyen esetben igencsak meggondolnám, hogy érdemes-e vele maradni.
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó.Nagyon jól látod a helyzetet.Minden ok volt a terhességem végéig.Ahogy kézzelfogható jele lett a gyereknek minden megváltozott.Elötte a nagylányomat úgy nevelte mintha a sajátja lenne.Voltak közös programok, jól megvoltunk.Ahogy meglett a fia mintegy kívül helyezkedett a családtól.Voltunk mi hárman a gyerekekkel és volt ő.Pedig én baromira figyeltem arra, hogy ne csak a babával törődjek hanem vele is.Egyedül a fia érdekelte.Teljesen úgy alakította a dolgokat mintha én a gyerek szolgája lennék nem az anyja.Ha teát adtam a gyereknek azzal jött hogy miért teát kap miért nem gyümölcslevet ha gyümölcslevet akkor miért nem teát, számonként mennyit sétáltam a gyerekkel stb.Már terhesen is elutasította a szexet, de úgy voltam vele ez majd megoldódik ha megszültem.Utána ha nem úgy volt valami ahogy Ő akarta akkor megsértődött akkor azért nem volt szex.Egyetlen akaratom teljesült az, hogy a lakásban élünk nem a házban.Ezzel csesztet minden nap,most azért nincs szex.Hát itt arról van szó ha én nem úgy táncolok ahogy Ő fütyül akkor megvonjuk a szeretetet.Lehet itt fogni anyagi problémára stresszre ....
2013. jan. 28. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!