Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy a barátoméknál szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Anya nem annyira szereti,mert szerinte egy elkényeztetett,díszb..i.Ezt azért mondja,mert a barátom bmxes,divatosan öltözködik és van pár dilije,hogy pl. nem ül fel tömegközlekedési eszközre,csak márkás dolgokat használ,a "nonamere allergiás",stb.

Évek óta szeretem,9 éve ismerjük egymást (általánosban is osztálytársak voltunk),de csak pár hónapja vagyunk együtt.

Már többször együtt aludtunk,de sosem beszéltük meg előre,csak úgy alakult.Viszont jövő hétvégén ott szeretnék aludni és nem tudom,mit mondjak anyának,hogy megengedje...



2013. jan. 27. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
pfuu ezek alapján amit ide írtál én se lennék érte oda :D de valaogy beszéld meg anyukáddal esetleg hívd át vacsira és kérd meg hogy akkor ne legyen ilyen sznob
2013. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki így, ha nem engedi akkor sem fogja ha fejen állsz közbe.
2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
ezek alapján nekem se szimptikus, hanem sznob, de nem akarom tovább sértegetni
2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ha kettesben vagyunk,akkor normális és bármiről tudok vele beszélgetni.Csak neki másmilyen a családja,mint az enyém és anya nem érti,hogy lehet olyan,amilyen.Mert a városban népszerű és mindenki jóban van vele,csak anya nem szereti.
2013. jan. 27. 17:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. :)
2013. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2013. jan. 27. 17:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát így meg is értem, hogy miért nem engedi, hogy ott aludj. Tudom, hogy közhelynek hangzik, de 15 évesen a saját ágyadban a helye! A díszpinty barátod pedig legyen nálad napközben, vagy te nála. Bocsi, hogy le-díszpintyeztem, nem bántásból, csak ez jutott eszembe :)
2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*a saját ágyadban a helyed, nem a helye
2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4%
Maradj otthon babázni neked még az való. Gyerek vagy ne akarj felnőttet játszani. Normális anya ilyen nem enged meg.
2013. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De már aludtam vele,csak akkor nem tudott róla anya...

15 éves vagyok,nem 7,úgyhogy felejtsük már el ezt az "inkább babázzál" felfogást.

2013. jan. 27. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!