Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezés elnapolása....

Gyermekelhelyezés elnapolása. Ezek után mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem visszakaptam az elmúlt 2 tárgyaláson (november, január) a kisbabámat a gyámügytől, de a tárgyaláson az apa provokált és hazugságokra kényszerített volna, amibe én nem mentem bele. Hiába fogtam most magam vissza, nem sikerült teljesen. Ezek hatására még átnapolták áprilisra a tárgyalást.

Én a bíróság előtt próbáltam beszélni az apával, de azt mondta, hogy őt nem érdekli.

Erre úgy elfogyott minden türelmem, mint még soha.

Behajoltam az autóba és jól megtéptem, eltörtem az ablakmosó karját és kívülről a kilincset. Mindezt kamara és a biztonsági őr is látta.

Ezek után mire számíthatok???



2013. jan. 27. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Arra, hogy teljesen jogosan az apának ítélik a gyereket.
2013. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem véletlenül vették el tőled a gyereket. Sok jóra ne számíts!
2013. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az apa visszaütött?
2013. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire agresszív vagy, akkor ne csodálkozz.


De miért a gyámügyön van a gyerek, miért nem az apjánál?

2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj de szép kis család lehettek,ha inkább a gyámügy viszi a gyereket,minthogy bármelyik szülőnek odaadja..
2013. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az apa nem rossz. Szóval előfordulhat, hogy azért vitte a gyámügy,mert már korábban az anyánál volt elhelyezve, csak tőle most elvették és a továbbiakról mostanság döntenek.

Vagy nem így szokták?

2013. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor senki nem ad nekem igazat arra, ha az apa miatt nem kapom vissza a gyermekemet, akkor jogos volt???

2013. jan. 27. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Elkezdtél verekedni és az apa nem bántott téged, csak majdnem hazugságra bírt. Erre a te reakciód a fizikai erőszak volt.

Jogos volt.

2013. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy érthetetlenül írtam le.

Én kint verekedtem, miután megint nem kaphattam vissza a gyermekemet miatta.

2013. jan. 27. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi a különbség az között, hogy az utcán vagy a bíróságon balhézol? Semmi az ég világon.
2013. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!