Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem állhatom az anyósjelölt...

Ki nem állhatom az anyósjelöltemet! Vélemények?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt másfél éve lakunk az anyjáéknál mert nekem jelenleg nincs munkám párom fizetése meg nem lenne arra elég h elköltözhessünk.Azért a pároméknál lakunk mert neki közel van a munkahelye én meg 160 km-re lakok(laktam amíg ide nem jöttem)Az anyósjelöltemmel eleinte jó volt a kapcsolatom de most az utóbbi időbe ki nem állhatom. Állandóan bőg nekünk panaszkodik h nincsen pénze mindig meg akar halni neki állandóan fáj mindene ez már odáig fajult h még a mentőt is kihívta és elvitette magát a kórházba és kiderült h nincs semmi baja. Tudni kell h a páromnak van egy bátyja akinek már van családja 1 gyereke.Amikor jönnek ide a bátyjáék az anyjának egy csapásra megszűnik minden gondja egész nap nevetgél akkor nem fáj semmije.

Úgy érzem h bennünk pontosabban páromban csak a pénzt látja és kijelentette h nem szeretné ha lenne családunk mert akkor mi lesz vele (anyagilag). Nem tudom mit csnáljak már....ötletek?


2013. jan. 27. 18:23
1 2
 1/20 poiu ***** válasza:
40%
Meneküljetek. Albérlet?
2013. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
sajnos nincs munkám és a párom fizetése meg nem elég rá
2013. jan. 27. 18:32
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Az anyósod szerintem egy kicsit depressziós és retteg tőle, hogy ti is otthagyjátok és egyedül marad. És itt szerintem egyáltalán nem a pénz az, ami a lényeg. Minden amit csinál erről szól. Lehetnél vele egy kicsit megértőbb.
2013. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Arról nem is beszélve, hogy te laksz nála,

és nem fordítva!!

2013. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit egyoldalú ez a leírás,megmondom őszintén,pedig nem vagyok anyós. Az időseknek megvannak a maga rigolyáik ,de ha ott lakhattok akkor azért annyira nem lehet nagy köcsög a mama,ráadásul úgy,hogy te nem is dolgozol .

Férje már nem él,vagy nincs? Érthető,hogy magányos lenne ha ti nem laknátok ott,ezért még senkit nem kell lehordani a sárga földig,vannak sokkal de sokkal kiállhatatlanabb,rosszindulatú emberek .. Anyósod meg csak egy szerencsétlen kisnyugdijas gondolom,mindegyik panaszkodik ,majd fogsz te is. Nem hiszem,hogy pont most fog gyökeresen megváltozni a személyisége ..


Kicsit hálátlannak tűnsz,pedig ha megakarnánk ezt fordítani,és haosnló stílusban írni rólad,mitnahogy te tetted a mamáról,akkor csak 1 ingyenélő vagy anyósod házában,és inkább tedd össze a két kezed ,hogy nem albérletet kell fizetni. Mindenképp neked kell nyelni,mivel ti vagytok vendégek az ő házában,és nem fordítva. Ha bármivel problémátok van,azt is a barátodnak kell megbeszélni az anyjával. Ez van . De el is költözhettek ... ja,hogy ahhoz nem fülik a fogad,mert talán dolgozni is kéne :D


Bocs,de annyira rondán írsz , mintha minimum megakarna folytani álmodban az anyósod,közben meg csak szeret panaszkodni,mint minden öreg.

2013. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Az anyósod hajt a pénzre??? És te? A pasid tart el, ott laksz náluk, és még neked nagy a szád...
2013. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Bizonyára nem terveztek egész életetekben ott lakni. Gondolj arra, hogy már csak egy kis időt kell kibírnod, és úgyis elköltöztök.

Ha meg nem ez a helyzet, és jobb helyre sem akar a párod költözni, olyan helyre az országban, ahol neked is lenne munka, akkor inkább állj a saját lábadra, és egyedül költözz. Persze ez nyilván szakítást eredményezne, de még mindig jobb, mint kiszolgáltatottan élni egész életedben, vagy hosszú évekig, amíg nem lesz munka. Ha nem változtatsz ezen, nyugdíjad sem lesz.

2013. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát, elég undorítóan írsz a párod édesanyjáról! Te vagy az, aki rajta élősködik és mégis te gondolod, hogy csak a pénzt látja bennetek. Se munkád, se lakhatásod, miatta van hol laknod. Ha nem tetszik az anyós jelölted viselkedése, meg nem érzed jól ott magad, menjetek lakni a te szüleid nyakára! Ahelyett, hogy örülnél, hogy megengedte, hogy oda menjetek! Hány éves vagy? Mi a végzettséged?
2013. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy egész nap, akkor te végzed el a háztartási munkákat? Te takarítasz, főzöl, mosol? Vagy az anyós csinálja ezt mind? A rezsibe mennyit fizettek? Te vásárlod be a kaját kettőtöknek? Keresel magadnak munkahelyet?

Amikor összeházasodtunk, mi is anyósomnál laktunk 8 évig. Csak a rezsit feletük el. Fél évig külön konyhán voltunk, de utána megbeszéltük a férjemmel, hogy a mama ne főzzön külön, hanem velünk egyen. Cserébe hétvégén finom sütiket sütött. Amikor megszületett a lányunk, nagyon sokat segített. Vigyázott rá, ha mi elmentünk valahova. Sokszor vett neki valamit, amire szüksége volt. Amikor megszületett a másik lányunk, ő hozta-vitte az oviba.

Néha ugyan voltak vitáink, de mindig megbeszéltük, és valamelyikünk engedett.

Neki köszönhetően 8 év után tudtunk magunknak egy kis házat venni.

Neked is alkalmazkodnod kellene hozzá.

2013. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

hát ne haragudj, de neked aztán van bőr a képeden...

ha ott lakhatnék tök ingyen a párom anyjánál, kb a seggét is kinyalnám, hogy valamivel megháláljam... inkább menj el dolgozni és akkor nem kell az anyósod 'rinyálását' hallgatni. istenem....

2013. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!