Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadja a...

Mit tegyek, hogy elfogadja a bocsánatkérésemet?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy olyan barátnőm akivel nem működött a kapcsolatunk, úgy gondoltuk, hogy inkább legyünk csak barátok. Megint összejöttünk, minden szép és jó volt, aztán megint jöttek a veszekedések és inkább hagytuk. Akkor nem, de utólag beláttam, hogy többnyire minden az én hibám volt. Miután szakítottunk közölte velem, hogy terhes és meg is tartja, utána hogy megszületett. Sajnos nem törődtem vele. Pár hónap múlva eszembe jutott a gyerek és csináltunk apaságit (enyém) elkezdtem foglalkozni vele de egyszer nagyon ideges voltam és megütöttem a lányt, azóta nem találkoztunk, nem is beszéltünk. Illetve egyszer bocsánatot akartam kérni de nem fogadta el azóta meg nem kerestem. Ennek kb 3 éve. Szeretném helyrehozni a dolgokat és szeretnék apja lenni a gyereknek ha lehet. Most már beismerem, hogy végig egy nagy büdös marha voltam és lehet hogy megérdemelném, hogy ne bocsásson meg de ezt nem akarom. Hogyan tudnám bebizonyítani, hogy megváltoztam? És bocsánatot hogy kérjek úgy, hogy meg is hallgasson?
2013. jan. 29. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már az apasági vizsgálatot sem bocsájtanám meg neked,de a pofont szerintem más sem.Három évig élted nélkülük a világodat,most meg van képed helyet kérni az életükben?Tanulj a hibáidból,és kezdj új életet valaki mással!
2013. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod még eljátszani a megbocsátósdit? Most már ott a kicsi gyerek, inkább arra gondolj, hogy milyen törést okozol az életében azzal, hogy hol feltűnsz, hol eltűnsz... Nekem azzal mindent elmondtál, hogy "pár hónap múlva eszembe jutott a gyerek"!
2013. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Muszáj volt az apasági mert nem értettem hogy lett gyerek, mikor mindig védekeztünk.

20 éves takony létemre sajnos nem a gyerek volt a legfontosabb, de már felnőttem és szeretném. Az elmúlt 5 évet nem lehet pótolni de a további x évben szeretnék mellette lenni. Mármint a gyerek mellett.

2013. jan. 29. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó és csak a gyerek mellett?a nő nem számít,szerintem szép lassan apró kedvességgekkel közeledj feléjük..
2013. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna ha újra barátok lehetnénk, de szerintem ez kizárt, elég az is ha csak beszélő viszonyban lehetünk.
2013. jan. 29. 14:45
 6/13 anonim válasza:
54%
Ááá... ha egy csepp esze van annak a lánynak többé ebben az életben NEM áll szóba veled! Szar alak vagy!!! Egy utolsó... tönkretetted az életét és most újra padlóra küldenéd? Ne válaszolj, tudom hogy igen... Sajnos ismerek egy ugyan ilyen gamat embert: az APÁMat! Szóval a kisgyerek nevében kérlek, hogy hagyd őket. Nincs szüksége ilyen emberre. Ez 100%!!!
2013. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén! Legalább ennyi haszna legyen belőled ennek a lánynak... Amúgy, ha másért nem, azért már megérdemled, hogy szóba sem áll veled, mert megütötted.
2013. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őket békén.Eddig is boldogultak Nélküled,ezután sem fogsz szerintem túl sokat segíteni rajtuk.A magadfajta nem változik.
2013. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért olyan biztos benne mindenki, hogy újra megtenném? Felnőttem már és tanultam belőle, hülye lennék még egyszer megtenni.
2013. jan. 29. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes és várj, azt neked is be kell látnod hogy nagyon sokat hibáztál. Ne szavakkal tettekkel bizonyísd hogy megváltoztál és felnőttél. Csinálj úgy mintha most találkoznátok először, mutasd meg hogy más ember lettél.
2013. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!