Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ezt?...

Ti hogy reagálnátok le ezt? "Veled akarok élni, de még szeretnék 1-2 futókalandot"

Figyelt kérdés
Nincs is mit túlmagyarázni ezen! Csak nem tudom, hogy minden pasi így gondolkodik e komoly kapcsolat bevállalása előtt(csak egyesek ezt nem közlik), vagy ez csak időhúzás, esetleg további nagy Ő keresgélés miatt van. 5 éve se veled se nélküled kapcsolat jellemez minket! Mindketten imádjuk az Életet, és félünk az elköteleződéstől, viszont egymást is imádjuk, így most került sor e komoly beszélgetésre! 1 évig még nem költözhetünk össze (egyéb okokból- hozzáteszem miattam), de 1 év után szeretnénk. Hogy hunyjak szemet afelett, hogy addig még más(okk)al is viszonyt ápol?
2013. jan. 30. 10:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, kár volt bejelentenie, innen már nem lehet. Ha ez a mániája, diszkréten kellett volna kezelnie és nem az orrodra kötnie. Most ha elmegy majd mellőled valahova, akkor izgulsz, hogy ezt most 1 vagy 2 futó.


De az is érdekes, hogy ha melletted van, miért birizgálja más is a fantáziáját és ez az elköteleződéstől független.

2013. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon kamuszagú mondat.

Ha veled akar élni és téged imád, akkor miért akar mással kalandot? Az én fejemben ez sehogy sem áll össze.

Nálunk meg sem fordult az ilyen!

Én nem számítanék olyan nagy boldogságra, még akkor sem, ha összeköltöztök - azt hiszed, mellőled nem vállalna be egy-két kalandot, ha úgy hozza a sors?

2013. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Sok férfi csak később tanulja meg, hogy minden lyuk egyforma csak más a körítés. Benne túl sok maradt meg az ösztönből

Ezt vagy elviseled ( szerintem ne) vagy nem. De lehet hogy ha elhagyod feleszmél, ezt csak te tudod a reakcióból. De ha mellette maradsz akkor életed végéig ezt fogja csinálni , mert nem tanul.

2013. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobban lássuk a kérdés hátterét feltennék egy kérdést:Neki te voltál az ELSŐ szexuális téren?(Mert olyankor szoktak ilyenen mélázni a pasik néha)
2013. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Egyébként ilyet akkor mond az ember, ha már megvan a kiszemelt, akivel "futó kalandot" akar. Tapasztalat...

Ha annyira biztos vagy benne, hogy ti együtt akartok élni és imádjátok egymást (mondjuk akkor ilyen gond eleve nem lenne, ami van!), akkor hagyd ott... Mondd neki, hogy menjen, kalandozzon, aztán majd vagy visszataláltok egymáshoz, vagy nem, mert futó kalandból könnyen lehet több - hogy TALÁN majd újra összejöhettek, HACSAK a te fejedet el nem csavarja majd egy olyan ember, aki komolyan akar téged és CSAK TÉGED, ugyanis te egy olyan társra vágysz, aki úgy érzi melletted nincs szüksége kalandokra... :) Ha valóban szeret, erre maga alá kell csináljon... Ha ebbe belemegy, akkor nem szeret, nem imád, nem veled akarja leélni az életét (csak te hiszed azt!), persze majd próbálja bemagyarázni neked, hogy de ő igenis szeret és veled képzeli el az életét, mindössze fiatal és nem élte ki magát.. TALÁN (5%) igaz lehet, de ha ezt engeded, akkor már ha kiélte magát is fog kalandozni, mert elkapatod, hogy ebből nem lehet gond... Szakíts vele, kalandozzon úgy!!!!! Úgy megengedett... Majd ha akarod visszamész hozzá később, ez a te dolgod...

2013. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti ott hagynám!Most akkor vagy kellek vagy nem,köztes állapot nincs!(nállunk ez így működik)
2013. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 ember szereti egymást akkor ott nincs helye harmadiknak. Vagyis ha veled képzeli el az életét akkor ne álmodozzon másokkal is kalandokat. Itt se szerelem, se bizalom nincs..

Tudod én is imádom az életet, tudok is élvezni, én is félek a változásoktól mindig, szeretem a szépet, a jót. Szeretem a férjemet és eszembe sem jutna hogy néha 1-2 pasast is kipróbáljak. Minek? Ha megvan az akire vágyom??

2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én 25, Ő 34.
2013. jan. 30. 11:00
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt nekem kell veled közölnöm: de téged, mint nő nem szeretnek. Ennek tudatában szenved végig hátralevő életed vele.
2013. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Hadd tisztázzak pár dolgot! Kétszer megkért, költözzek hozzá. Visszautasítottam, mert nagy skalpvadász, imádják a Nők,Ő is őket, és féltem a csalódástól. Tudom, hogy nehezen mondd le arról, hogy más Nővel is legyen... De... egyszer csak benő a feje lágya, nem? :S
2013. jan. 30. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!