Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem véd meg engem a...

Miért nem véd meg engem a családja előtt a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt.A családja(nagymama+,nagynéni meg annak 2 lánya)nem kedvelnek a kezdetektöl fogva.Az 1 látogatás a nagyinál is meg a nagynéninél is jol sikerült.Én jol éreztem magam és aranyosnak tartottam a nagymamát is és a nagynénit is.Próbáltam a legjobb formámat mutatni mint ilyenkor minden ember,de valamit mégis elronthattam.A családi találkozó utáni napon amikor a párommal találkoztam minden kiderült amit a távozásom után beszéltek rólam.Nekem ez nagyon rosszul esett,de mégis a párommal maradtam.Állandóan szídtak mocskolódtak rosszat mondtak rólam és próbálták a férjem ellenem hangolni.Velem maradt ugyan és el is vett feleségül (csak mert jött a baba,de az ő rokonai nem jöttek el az esküvőre)de soha nem moönd rólam jókat,de ha valamit elszúrok vagy rosszul csinálok az egyböl kiderül,mert elmondja.Szerintem neki jó ez így ahogy van.Nekem viszont nem mert én szeretnék jóban lenni velük,bármikor hajlanék a kibékülésre is de ők nem.Azt mondják tönkretettem a párom életét és nekem ez rosszul esik és néha tényleg így gondolom.Én vagyok a feketebárány,nem tehetem be a lábam se a nagymama se a nagynéni házába.5 éve megy a harc és nekem már nagyon elegem van ebböl és szívem szerint válnék,mert elegem van a bántásokbol.Amikor veszekszünk sokszor én is szídom a rokonait.Ezt kb 1 éve csinálom csak.Már többször megpróbáltam leszokni erröl de egyszerüen nem megy.A férjem sokszor a rokonainak ad igazat és ez sokszor kiderül a veszekedéseknél."nénjének igaza volt..." vagy "nénjének ebben is igaza volt".Nem szeretnék ilyen párkapcsolatban élni.Mit fogok majd mondani a gyerekeknek hogy én miért nem mehetek el soha velük a nagynénihez?Nevelőszülőknél nőttem fel.Velük ugyan jó a kapcsolatom,de nem kaptam meg azt a szeretetet amit szerettem volna és a férjemtöl sem kapom meg igazán.Csak a gyerekek tesznek boldoggá néha.De a férjemtöl nem kapok ölelést meg csak úgy puszit meg ilyenek, csak ha szexelni akar.Nem érdekli a véleményem és ezt már többször kerek-perec megmondta.Nem tudom mit csináljak és a családja miatt állandóan örlődöm és törekszem arra hogy megkedveljenek de nem megy bármit csinálok az nekik nem jó,sosem leszek elég jó nekik.Nem sokáig fokom bírni ezt hogy csak megaláznak állandóan de a férjem sem véd meg.Ti mit tennétek?
2013. jan. 30. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is, én hozzá sem mentem volna. De ez késő bánat ugye.

Hogy elválnék, amilyen hamar lehet, az tuti.

2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem volna hozzá, pláne nem gyereket szülni, de ez már késő.

Nálunk ugyanez volt anyóssal, de a párom (persze hosszú vívódás után) a sarkára állt és tulajdonképpen elküldte az anyját a fenébe és elköltözött.

Azóta a 6. évet tapossuk, boldogok vagyunk, kiegészítjük egymást, szülőket meg félévente meglátogatjuk, (persze én csak azért mert anyuci 2 hónap után sírva hívott fel, hogy jaj nagyon sajnálja....)

Ha a párodat ennyire nem érdekli a személyiséged, a vágyaid nincs értelme elrontani miatta az életed és a gyereked életét, hogy ezt lássa normálisnak.

2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Férjednek ki kéne állni melletted!Mit tettél amiért utálnak?Mi az indok?Én tutira elé állnék a nagynéninek és megmondanám neki mondja a szemembe mi a baja ne a férjemnek..
2013. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem véd meg, mert nem azért vett el mert akarta, nem szerelemből hanem kényszerből. Igazából innentől kezdve már csak magadat hibáztathatod, ha eltűröd ezeket.


Én már rég leléptem volna.

2013. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi a fenét tudtak rólad mondani mikor nem is ismertek.kaméleon egy banda lehet,ha akkor jó pofiztak aztán köpködtek.Miért akarsz te ilyen emberekkel jóban lenni?ne is törödj velük,addig jó neked amig nem teszed be oda a lábad.Ne akarj nekik jó lenni,ők már elkönyvelték nekik rossz vagy, és ez nem is fog változni ha bele gebedsz sem.A párod frakkját meg kapd el,mit pofázza ki mi van otthon nálatok.Az nem tartozik a pereputtyára.Ha csak szexelni akar küld a mamához.lehet jobb lenne ha nem feccölnél ennyi energiát egy ilyen pasiba.
2013. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A rokonokra nagy ívben szarnék a helyedben, az már komolyabb probléma, hogy a férjeddel nem alkottok egy egységet.

De most erre amúgy mit lehetne írni?

Ne haragudj, de értelmes nő eleve nem házasodott volna csak a gyerek miatt, ha a kapcsolat amúgy dögledezik, mi több, teherbe sem esett volna felelőtlenül. Jó, valahol megértelek, szeretethiányos voltál nyilván, és naiv is, ezzel meg visszaélt a férjed (anyám is hasonló okok miatt élt 20 évig!!! szar házasságban).

Mindenesetre ha az életben még boldog akarsz lenni (és nem csak a gyerekek miatt, ami édeskevés), akkor jobb minél előbb lépned.

2013. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyen helyzetben vagyok mint te! Nem tudok lépni sakkban vagyok tartva. Pedig kislányként a nagy őt úgy képzeltem hogy kiállunk egymásért, oda lehet hozzá bújni, jó szex stb. Most van egy látszatházasságom és irritál ha hozzám ér. Lehet hetek kérdése és kirak meg elveszi a gyerekeket. De minek álmodoztam ilyen harmonikus kapcsolatok csak a mesékben léteznek...
2013. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért utálnak? Miért vagy Te a fekete bárány?
2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak a mesékben, de ugye jól kell választani...

Meg persze szerencse sem árt, de azért az idegbeteg/agresszív példányokat hamar ki lehet legtöbbször szűrni, és ha egy férfi nem szeret/tisztel téged igazán, annak bizony vannak jelei, csak nem kell szemellenzőt hordani. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki hibás, aki rosszul választott, de ha már rosszul választottál, ne hidd, hogy nincsenek normális párkapcsolatok, mert igenis vannak.

2013. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Eleve hozzá se mentem volna, kezdjük ott. A kérdésre válaszolva, rohadt egyszerű a magyarázat: a férjed túl gyáva és megalkuvó ahhoz, hogy nyíltan konfrontálódjon (értsd: konfliktust vállaljon) a családjával, azért kussol nagyokat, amikor téged ócsárolnak. Gyönyörű kilátások...
2013. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!