Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ennyire ilyen a...

Hogyan lehet ennyire ilyen a férjem, hogy a családja kedvéért, a saját érdekében nem tenne meg semmit?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ennyire ilyen a férjem, hogy a családja kedvéért és a saját érdekében nem tenne meg semmit?

Úgy gondolja, hogy minden jár neki és nem kell érte tennie semmit. De miért??

Én csak azt kérném, hogy normálisan viselkedjen, ne akarjon rosszat nekünk és talán kérje szépen és ne követelje...



#önérdeke
2013. jan. 26. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben...
2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben merül ki az, hogy rosszat akar nektek? Szándékosan tudna Nektek ártani bármiben is? Mit takar az, hogy semmit nem tesz meg értetek? Nem dolgozik, nem foglalkozik a gyerekekkel? Kicsit fejtsd ki bővebben, így nehéz segíteni!
2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Te hogy lehetsz olyan, hogy hozzámentél, és most a háta mögött hordod el őt mindennek?


Amikor hozzámentél, akkor is tudtad, hogy milyen ember, ugye? Az önzés oylan foka, amiről te írsz - ha igaz - nem egyik napról a másikra alakul ki.

2013. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem hordja el a háta mögött mindennek. Egyszerűen csak gondja van és szeretett volna tanácsot kérni vagy csak panaszkodni .. Lehet, hogy nem tud kinek és azért tudjuk, hogy az embernek már az is nagy segítség, ha kiadhatja magából ami bántja!
2013. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat tudnék írni, de nem szeretném tőletek is azt hallani, hogy akkor hagyd el, mert szeretem és a gyerekek miatt nem tudnám.

Igen van olyan is, hogy rosszat akar nekünk, szerintem szándékosan, mert az ő érdeke ezt kívánná.

Van olyan is, hogy egy elég nagy dolgot követel tőlem, de nem tudná szépen kérni, csak parancsolja és zsarol.

Semmit nem tesz meg értünk. Pl.-ul a gyerek biciklijét szervizbe kellett vinni, holott autószerelő, stb...

De dolgozik, de nem ad pénzt, mert kell neki autókra, hobbyra, hitelre, büntetésekre, stb...

De foglalkozik a gyerekekkel. Sőt amióta az első közösünk megszületett azóta nem is érzem a szeretetét, csak azt látom, hogy a lányom kapja ugyanazokat a becézéseket, amit előtte én kaptam.

Amikor hozzámentem teljesen más ember volt, jó színész. Barátjai sem hiszik el, amiket csinál.

Igen, sajnos nem tudok kinek.

2013. jan. 26. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
4%

Szegény gyerek... az anyja féltékeny a szeretetre, amit a saját apjától kap...


Hallgass rám: sürgősen nézz magadba, mielőtt megnyomorítanád a saját véredet!


Hidd el, ha nem mondod is érzi a lányod, hogy irigykedsz rá. Szörnyű érzés így felnőni!

2013. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok a szeretetre, csak érzem, hogy én azóta nem kapok annyit, mint azelőtt kaptam....
2013. jan. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!