Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem véd meg engem a...

Miért nem véd meg engem a családja előtt a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt.A családja(nagymama+,nagynéni meg annak 2 lánya)nem kedvelnek a kezdetektöl fogva.Az 1 látogatás a nagyinál is meg a nagynéninél is jol sikerült.Én jol éreztem magam és aranyosnak tartottam a nagymamát is és a nagynénit is.Próbáltam a legjobb formámat mutatni mint ilyenkor minden ember,de valamit mégis elronthattam.A családi találkozó utáni napon amikor a párommal találkoztam minden kiderült amit a távozásom után beszéltek rólam.Nekem ez nagyon rosszul esett,de mégis a párommal maradtam.Állandóan szídtak mocskolódtak rosszat mondtak rólam és próbálták a férjem ellenem hangolni.Velem maradt ugyan és el is vett feleségül (csak mert jött a baba,de az ő rokonai nem jöttek el az esküvőre)de soha nem moönd rólam jókat,de ha valamit elszúrok vagy rosszul csinálok az egyböl kiderül,mert elmondja.Szerintem neki jó ez így ahogy van.Nekem viszont nem mert én szeretnék jóban lenni velük,bármikor hajlanék a kibékülésre is de ők nem.Azt mondják tönkretettem a párom életét és nekem ez rosszul esik és néha tényleg így gondolom.Én vagyok a feketebárány,nem tehetem be a lábam se a nagymama se a nagynéni házába.5 éve megy a harc és nekem már nagyon elegem van ebböl és szívem szerint válnék,mert elegem van a bántásokbol.Amikor veszekszünk sokszor én is szídom a rokonait.Ezt kb 1 éve csinálom csak.Már többször megpróbáltam leszokni erröl de egyszerüen nem megy.A férjem sokszor a rokonainak ad igazat és ez sokszor kiderül a veszekedéseknél."nénjének igaza volt..." vagy "nénjének ebben is igaza volt".Nem szeretnék ilyen párkapcsolatban élni.Mit fogok majd mondani a gyerekeknek hogy én miért nem mehetek el soha velük a nagynénihez?Nevelőszülőknél nőttem fel.Velük ugyan jó a kapcsolatom,de nem kaptam meg azt a szeretetet amit szerettem volna és a férjemtöl sem kapom meg igazán.Csak a gyerekek tesznek boldoggá néha.De a férjemtöl nem kapok ölelést meg csak úgy puszit meg ilyenek, csak ha szexelni akar.Nem érdekli a véleményem és ezt már többször kerek-perec megmondta.Nem tudom mit csináljak és a családja miatt állandóan örlődöm és törekszem arra hogy megkedveljenek de nem megy bármit csinálok az nekik nem jó,sosem leszek elég jó nekik.Nem sokáig fokom bírni ezt hogy csak megaláznak állandóan de a férjem sem véd meg.Ti mit tennétek?
2013. jan. 30. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Velem maradt ugyan és el is vett feleségül (csak mert jött a baba"


hát én nagyon úgy látom hogy te a férjedet a babával tartottad magad mellett. valószínű ezért nem kedvelnek téged. soha nem tudtam megérteni hogy egy nő miért szül gyereket egy olyan kapcsolatba ahol egyértelműen CSAK a babával fogja meg a férfit. nyilván a saját férjed is nemhogy a családja gyűlöl azért mert nem volt annyi felelősség benned hogy azt a gyermeket ne hozd a világra. borzalmas hogy mennyire "lelki sérült" (szeretehiány miatti akaszkodás) vagy és ezzel nemhogy a körülötted lévők életét megpecsételted de még a gyermekedét is.


és ahelyett hogy magadba szállnál még önsajnálod is magadat. javaslom egy pszihologus mihamarabbi felkeresését, hogy rendbe tedd ezt a káros dolgot magadban mert nagyon ugy néz ki hogy a szeretethiányodnak később (ha más nincs alapon) a gyereked issza majd meg a levét, mert majd tőle várod a mérhetetlen feltétel nélküli szeretetet, ami egyáltalán nem egészséges.


Ti mit tennétek? : keress fel egy pszihológust és miután rendbeszedted a belső világodat majd eldöntheted hogy elég "talpra esett" vagy e ahhoz hogy a házasságodat és a körülötte lévő kapcsolataidat rendbetedd e avagy váljanak ketté útjaitok.

2013. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Én nem az a fajta vagyok aki egy gyerekkel tartja maga mellett a pasit.Én el akartam vetetni a gyereket,de azt mondta hogy ne tegyem,mert ő szeretné a babát.A kapcsolatunk alatt mindig én voltam az aki szakítani akart,de mindig visszakönyörögte magát.
2013. jan. 30. 14:28
 13/22 anonim ***** válasza:

A felelősségterhes gondolkodás az alapja az elkövetkezőknek az életben.

Te a gyerek miatt házasodtál. Ez a te felelősséged.

Nem is olyan régen osztottam meg veletek, hogy a másfél éves kapcsolatot azért bontottam fel, mert a fiú, akivel jártam és akinek oda adtam mindenemet, egyszerűen nem látta fontosnak, hogy kiálljon mellettem a szüleivel szemben, annak ellenére, hogy nekem elismerte, hogy igazam van. Nem is az igazságról volt szó, hanem az anyuka nem ilyen partit szánt a kisfiának. Másfél évid jó voltam, amíg a fiú kiélhette az ösztöneit. Most már a házasságra kell gondolni és ahhoz már nem voltam megfelelő Mind ezt a szemembe mondták, minden előzmény nélkül. A fiú pedig csak legyintett, hogy ne is foglalkozzak vele.

Én akkor szakítottam mert ha most nem fontos, hogy kiálljon mellettem, akkor mi lesz később. Igaz nekünk nem jött a gyerek.

2013. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem érdekli a véleményem és ezt már többször kerek-perec megmondta"


tudnál arra választ adni hogy valaki akit nem érdekel még a véleményed sem és a családja véleményét ossza veled kapcsolatban, pontosan miért is könyörögné vissza magát????

2013. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Én nem az a fajta vagyok aki egy gyerekkel tartja maga mellett a pasit"


KONTRA .


"Velem maradt ugyan és el is vett feleségül (csak mert jött a baba"


ezt is meg tudnád nekem magyarázni? te magad írtad le hogy csak ezért maradt veled, tehát tudtad nagyon jól hogy a babával foghatod meg, illetve összeházasodtál vele annak ellenére hogy tisztában voltál vele hogy őt nem te érdekled hanem a gyerek.. akkor miért is nem vagy olyan aki ezzel a módszerrel fogja meg a férfit?

2013. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, de ez a helyzet részben a felelősséged is. Gyereket szülsz egy ilyen szar alaknak, többszöri húzásai ellenére is visszafogadod, ezek után pedig férjhez mész hozzá. Kicsit gondolkozz el magadon is.
2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Nevelőszülőknél nőttem fel.Velük ugyan jó a kapcsolatom,de nem kaptam meg azt a szeretetet amit szerettem volna és a férjemtöl sem kapom meg igazán.Csak a gyerekek tesznek boldoggá néha"


a tüneteid egyértelműek. ezt vagy belátod vagy nem, de addíg amíg nem fordulsz szkszerű segítségért boldogtalan fogsz maradni, mert a szeretethiányod miatt, nemcsak mások életét de a magadét is tönkreteszed.

2013. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mit értessz szakszerű segítség alatt?A pszihológust?Szerintem azzal nem sokra mennék.
2013. jan. 30. 14:57
 19/22 anonim ***** válasza:
èn a helyedben már akkor leléptem volna amikor észrevettem hogy milyen "kedves" családja van
2013. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam lelépni de mindig kibékültünk mert szerettem.Azt gondoltam hogy előbb-utóbb majd megoldódik a családi perpatvar,de nem így lett.
2013. jan. 30. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!