Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek egy ilyen anyát?

Elítélnétek egy ilyen anyát?

Figyelt kérdés
Elmegy moziba, amikor van egy két hónapos gyereke. A babára addig a férj (a baba apukája) vigyáz.
2013. jan. 30. 14:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Harmonikus kapcsolat lehet az, ahol ez lenne a legnagyobb baj.
2013. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, dehogy! Ha a baba ezzel kap egy icipicit is feltöltődött, vidámabb anyukát, akkor hol a probléma?

Nehogy már egy pár órányi szabadság ne járjon egy nőnek azért mert szült. Ráadásul az Apukának is jót tesz egy kis kettesben töltött idő a babával!

2013. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az édesapa ugyanolyan jogú szülő, mint az édesanya. És nem "vigyáz" a babára, mert nem bébiszitter, hanem apuka, aki addig is, míg anyuka kicsit kikapcsolódik, egyedül van és figyel a babájukra.
2013. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valamiért felgyülemlett benne a feszültség. Vezesse le nyugodtan ezzel. A gyereknek két szülője van. Amíg az egyik vigyáz rá, a másik kikapcsolódhat, ha arra van igénye. Én ebben semmi rosszat nem látok.
2013. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka nincs összeláncolva a gyerekkel.

A legtöbb nőnek azért megy trapára a házassága, mert ebben a hitben él, és besavanyodik.

Semmi elítélnivaló nincs ebben, pláne hogy a babának is jót tesz ha egy kicsit az apjával is lehet, anyukának jót tesz a kikapcsolódás...


Mi itt a probléma?

2013. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
72%

nem


én két napra mentem el a 4 hónapos gyerekem mellől wellnessezni Anyummal aki ezt adta szülinapomra :-)


ne haragudj de azért mert van egy gyerek az anyát még nem kell bezárni

neki is kell néha pár óra mikor kiszabadul a pelusgyerekkajabüfisirásaltalás mókuskerékből

nem tudom nő vagy férfi vagy de nekem az a természetes h apa is tud vigyázni a gyerekre pár órát napot és akarjon is vigyázni rá !!!

elvégre ketten vállalták azt a gyereket

2013. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is: Akkor most elítélendő anya vagyok mert 2 naponta kapok 1 órát amikor azt csinálok amit akarok? Hogy felfrissülők, lazítok!

Sokan elfelejtenek nőnek lenni az anyaság mellett.

Ha ez elítélendő akkor vállalom.

2013. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D nem,egyáltalán nem. Attól,hogy gyereket szül valaki még nem kell 24/24ben a lakásban lenni..

Azokat itélem el,akik csak megcisnálni tudják,utána pedig felelősség 0 és szarnak a gyerekre ,jobb esetben felneveli tisztességesen a nagyszülő.

2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, mert még fiatal vagyok hozzá. A tesóim azonban átélték a gyereknevelés gyeses időszakát. Az, hogy nem pistultak bele, annak köszönhetik, hogy kimozdulhattak otthonról egy kicsit. Van ismerősöm, aki már belebolondul a monotóniába. A férj gondolom az apuka. Az övé is a gyerek. Bizony neki is tisztába lehet tenni a gyereket, amíg az anyuka egy kicsit lazít. Akkor is írtál volna ilyen kérést, ha az apuka elmegy a haverokkal egyet sörözni a két hónapos gyereke mellett?
2013. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én vagyok az anya, a férjem küldött ugyanezzel az indokkal, hogy kapcsolódjak ki, legyek kicsit felnőtt. Jó látni, hogy ilyen sokan helyeslik a dolgot.
2013. jan. 30. 14:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!