Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek egy ilyen anyát?

Elítélnétek egy ilyen anyát?

Figyelt kérdés
Elmegy moziba, amikor van egy két hónapos gyereke. A babára addig a férj (a baba apukája) vigyáz.
2013. jan. 30. 14:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!

A baba-apa kapcsolatnak is jót tesz, ha kettesben rosszalkodhatnak!

2013. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elítélni?...6hetes volt a kisfiam amikor az apukájával elöször kimozdultunk pár órára..addig ő a nagy mamájával volt(szinte végig aludta az egészet.

....nem szeretem azt az állás pontot,hogy a gyerek nélkül évekig nem szabad kimozdulni mert akkor rossz anya vagy

2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Sőt ki kell mozdulni így is.


Én suliba jártam, azok a napokon már tiszta lázban voltam, hogy kimozdulhatok egy kicsit a pelenkák közül.

2013. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan! Menj! :) Bár nem én írtam a korábbi hozzászólást, de én is csak ajánlani tudom a Nyomorultakat! :) Szépre csinálták! :) Minőségi szórakozás lenne! :) Jó kikapcsolódást! :)
2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyértelműen nem. Neki is ki kell kapcsolni.
2013. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Elöttem már mindenki le írta amit gondoltam én is:)menj nyugodtan.Ettől nem leszel rossz anya:))
2013. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! és az apa nem "vigyáz" a babára, hanem, ahogy írták már itt előttem, a baba addig az apjával van.

Jó mozizást! :)

2013. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%

Én már egy hónaposan két szopás között anyukámra hagytam a gyereket. Elmentem vásárolni, vagy fodrászhoz stb.

Három hónaposan már éjjelre is a mamára hagytuk, és a férjemmel elmentünk egy étterembe, megünnepelni a házassági évfordulónkat.

Ha minden anya hajlandó lenne kimozdulni a baba mellől, leszoktatni az éjjeli evésekről, kevesebb hisztis gyerek lenne, kevesebb házasság menne tönkre, több kiegyensúlyozott anyuka és kisgyerek lenne.

2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
nem, és apuka is jól gondolta, hogy rád fér :)
2013. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem:))

6 hetes volt a lányom,amikor egy esküvőn voltunk.Nagyon jól éreztem magam,a szüleim vigyáztak a tápszeres kislányunkra,közelben voltunk,és óránként rájuk csörögtünk,hogy mi újság,ha bármi lett volna 15 percet alatt otthontermünk.Nem tartom magam rossz anyának emiatt,azóta már 22 hónapos a lányunk,és néha elmegyek,amíg ő vele a nagyik,vagy apuka van.Neki is jó,hogy nem csak velem van,és nekem is,mert kikapcsolok egy kicsit,és ezért sokkal intenzívebben tudok foglalkozni az eleven lányommal:DD

2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!