Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagyok akadva anyámra....

Ki vagyok akadva anyámra. Hogy nyugodjak le h ne küldjem el melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik,tesom és én munkát keresünk. Eddig még semmi nincs sajnos.

Amin kiakadtam,h már délelött azon agyaltak h kitöl kérjenek pénzt elsősorban cigire,másodsorban kajára. Kérdezték tőlem h van e pénzem,először letagadtam mert nem akartam h cigit vegyenek belőle mikor kaja sincs itthon. Én is dohányzok,de le akarok szokni,mert el tudom dönteni h mi fontosabb az h egyek v dohányozzak. Mivel nem találtak senkit aki tud kölcsön adni,oda adtam anyámnak az utolsó 1000ft-m,kijelentve h ne cigit hanem kaját vegyen belőleugy h ma meg holnap elég legyen. Tesom pénteken már kap pénzt. A kaját amit ma csinált kihozta 450ft -bol,a maradékhoz tesom kért aprot és cogit vettek belőle. A kajábol dél óta nem merek enni,mert bem lesz elég holbapra ia. Pébz meg nincs több.. Baromi ideges vagyok...


2013. jan. 30. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Legközelebb wedd meg te a kaját..tényleg!
2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt tudom akkor inkább megveszem én... De direkt a szájába rágtam h KAJÁRA
2013. jan. 30. 22:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan ideges vagyok... Fel tudnám pofozni anyámat is meg tesomat
2013. jan. 30. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú...de legközelebb tényleg vedd te a kaját. Amúgy, hogy tesódnak nincs annyi esze, hogy felfogja amit mondasz neki, az még egy dolog, de hogy anyádnak se...gondolom nem húsz éves már. Nem értem az ilyen embereket komolyan!
2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiakaszto szituacio, es nem szeretnek ilyenbe kerulni. De neked van igazad szerintem. Nyugi. Hallgas zenet.
2013. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy erős dohányosnak nincs pénze cigire, akkor lop.
2013. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!