Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta ideges lettem. Hogy...

Tiszta ideges lettem. Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Ma volt párom állásinterjún én is kísértem. Nekem egy betegség miatt nincs munkám (míg nem gyógyulok meg, sehova nem vesznek fel). Most a szüleimnél élünk. Biztonsági őr állás lett volna, 12órában. Nem túl jó fizetéssel, de munka. Igaz, a buszok sem egészen ahhoz a munkarendhez voltak tervezve, túl korán tudott volna csak munkába menni, meg késve haza. Már ma visszahívták, hogy felvették, ő meg lemondta. Most olyan elkeseredett vagyok. Tudom, hogy csak nagy áldozatok árán tudott volna bejárni. Főleg azért vagyok ideges, mert engem ugyanide vettek volna fel egy hónapja, de az orvosin megbuktam. Én napokig sírtam, minden bajom volt. Neki meg itt a lehetőség és nem kérte.
2012. szept. 3. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
miért nem vállalta ??mivel indokolta???Minek ment el az interjura ha 1x nem kell neki az állás???
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

5 km-re lakunk egy faluban a helytől. apám is ott dolgozik. De hülyén van a műszakkezdés az őröknek, fél 6-tól fél 6-ig. A buszokat az egyiket pont lekési, a másik jóval később jön. valamikor pl. másfél órát várhatna buszra.

Kocsija nincs neki. Régen mikor őrként dolgozott, az apja kocsijával járt be, de az most nem megoldható, mert nem adnák oda. Ezekkel indokolta. de a fizetést is kevesellte. (80-90) 200 óra munka havonta.

2012. szept. 3. 15:39
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

és a szüleid tartják el őt is?

(az oké,hogy téged betegen,hisz a gyerekük vagy)


nem szégyelli magát?

2012. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

5 km? komoly?

biciklivel negyed óra,méghogy busz,kár a bérletért

2012. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
5 km-re az ember biciklivel is könnyedén eljár, tehát ez nem kifogás. Más dolog van a háttérben.
2012. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Az is zavar, hogy tudom, én elvállaltam volna ezt. (nekem is van vagyonőri végzettségem, de engem gyári melóba vettek volna fel másfél hónapja) Hiába kell annyit várni. De ő ilyenekre nem hajlandó.

Ráadásul az előző munkahelyéről is ő lépett ki...

Ez egy korábbi kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 3. 15:42
 7/33 anonim ***** válasza:
31%

apu heti 144 órát dolgozik az a 200 óra havonta semmi

nagyon nehéz munkát találni a mai világban minden apróságnak örülni kell

2012. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez jutott nekem is eszembe. Én 5 km-t legyalogol egy nap lazán. Bicikli, lámpa, láthatósági mellény és lehet menni. Ez semmi! Egy városon belül nagyobb távokat leteker az ember munkába menet!

Lehet a fizetés nem a legjobb, de azért átmenetileg még is több és jobb mint a semmi!

2012. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#7: heti 144 :) ezzel ne etess már minket.


Ilyen munkáért pedig nemigen fizetnek 400-450 forintnál többet.

2012. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok mondani hogy 5 km semmi, főleg egy biztonsági őrnek, amely szakmának vannak fizikai követelményei is.
2012. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!