Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnék szökni itthonról...

El szeretnék szökni itthonról mert anyukám most ment be a szülői értekezletr. Rossz tanuló vagyok és elég sok rossz dolgot követtem el.10 000ft van és képtelen vagyok kilépni az ajtón. Mit tegyek? 14/l (nincs hova mennem)

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 16:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves tanácsokat, de a tanárom "csak" annyit mondott anyukámnak ,hogy kicsit jobban kéne tanulnom. És anyukám megtartotta a szokásos hegyi beszédet, de nem történt semmi más. Elkezdtem ma tanulni és remélem, hogy az év végi jegyeim sokkal jobbak lesznek! :)
2013. jan. 31. 20:44
 22/27 anonim ***** válasza:

Na örülök hogy nem szöktél el:)

Anyukád meg csak tartson hegyi beszédet,megérdemled.Hallgass rá,csak jót akar neked.Hidd el,nála jobban senki nem szeret!

És ha bármikor szökésen jár az eszed,gondolj arra,hogy veszélyes,otthon biztonságban vagy,és arra is gondolj,hogy anyukád mit érezne ha elszöknél!

Tanulj,és fogadj szót!:)

10-es voltam

2013. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon és tanulj, ha megszöksz haza vitetnek a rendőrrel, és aztán megnézheted magad.
2013. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Jól van,megynugodtam,hogy nem szöktél sehova:D nem lehetsz te annyira rossz gyerek.Már felismerted ,hogy hülyeségeket csináltál,és változtatni akarsz rajta.

Kezdj el tanulni,és viselkedj normálisan ,hogy anyukád büszke lehessen rád és ne szégyenkeznie vagy csalódnia kelljen benned. majd benő a fejed lágya .

2013. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
ja és lehet akárhány egyesed,visszabeszélhetsz akárhány tanárnak,akkor is a világ legnagyobb fájdalma lenne jóanyádnak ha elszöknél és eltűnnél,vagy bármi bajod esne ..
2013. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Na ez az csaj, szedd össze magad!

Csak Te tudod a dolgokat helyre hozni, a te kezedben a döntés! Tanulj, légy jó, és minden rendben lesz, nem kell félned semmitől!

2013. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%

Tipikus hülyegyerek vagy aki nem gondol bele a tettei következményébe.

1. Az a 10. 000 ft semmire sem elég abból élnél el évekig?

2. Túl jól bántak eddig veled, lövésed sincs milyen az utcán ,ázni, fázni, éhezni arról meg hogy egyes emberek mit csinálnának veled inkább nem beszélnék mert behánynál tőle

3. Mégis mit képzeltél mi lessz ha átírod a jegyeket,meg aláírást hamisítasz 14 évesen fiatalkorú vagy vagyis büntethető, okirathamisítás rémlik? Ilyekor a tetteknek már következménye van. Játszd még ezt el párszor és megy a feljelentés.

4. Még semmi nincs veszve, tanulj ne lógj, ha mindíg a könnyebb utad választod magad előtt csukod be az ajtót. Tanulj a hibádból a büntetséed meg fogadd el. Megérdemled.

2013. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!