Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Apukám csalja anyukámat..1-2 èv minimum..és ez nekem nagyon fáj...anyukám próbál bizni benne(ő nem tud a megcsalásról semmit) segítsetek!!
2013. febr. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Kérdezd őt, nagy tapasztalata lehet a megcsalásban.:)

2013. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 QueenRavenna ***** válasza:
27%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem:)
2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha anyukád nem tud róla, akkor az sem véletlen, valamiért becsukja a szemét. Az sem mindegy milyen megcsalásról van szó, tartós kapcsolat vagy alkalmi kapcsolatok.


Az, hogy lehet, hogy anyukád nem tud semmit a megcsalásról te meg tudod?

2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes, nalunk ugyanez volt a szitu es en nem szoltam, nem az en dolgom kiboritani azt a bilit ami esetleg valashoz is vezethet.
2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
apukáddal kellene beszélned. nem beszéltél még vele erről? na meg, honnan tudsz a dologról?? jó lenne megtudni, hogy miért teszi ezt: kalandvágyból, vagy mi egyéb okból? illetve valahogy 'rá kellene venni', hogy vallja be anyukádnak, hiszen nem jó hazugságban élni, és tisztázniuk kellene a kapcsolatukat, mi romlott el, hogy ez történt, miken kellene változtatni, javítani...
2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem tudnám titokban tartani, ha tudnék róla, elmondanám az anyámnak, ha valóban segiteni szeretnél. Vagy pedig az apáddal beszéljél elõbb!
2013. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És te honnan tudod?? Veled csalja vagy mi?!
2013. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
növérem járt egy nyelvranárhoz(a lakásán volt a németóra és apa nagyonsokat volt a nővel..mentek vacsorázgatni vettek egymásnak ajnándékokat..küldtek egymásról képeket..csak az volt a gáz mikor nővérem szülinapján mindenki kint volt az udvaron apukám meg titokban annak a nőnek a seggét nézegette..utánna nap végignéztük miket beszélgettek éjszaka hivogatták egymást és egyszerre összállt a kép..ja azt kihagytam hogy ugyanott dolgoznak...
2013. febr. 2. 19:06
 9/9 anonim válasza:
HA NAGYON KELL NEKED VALAMI,AKKOR MEG TUDOD FENYEGETNI APAD,HOGY MEGVEGYE,MEGSZEREZZE.EZ NEM SEGIT NEKED,DE AZERT NEM ROSSZ OTLET.
2013. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!