Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket segítenek, támogatnak...

Titeket segítenek, támogatnak a szüleitek? Hány évesek? Hogyan, miven segítenek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 03:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
44-45 évesek, mindennel, amivel tudnak. Őket meg a 65 éves nagyszüleim támogatják szalonnával, zsírral, hagymával, pénzzel, virággal a kertbe... Másik nagyszülőnek nincs pénze, de tojás, szalonna, paradicsom stb ott is megy. Nálunk így szokás. A szülők a gyereknek az utolsót is adják, ha kell, mondjuk visszafelé is bármikor bármire számíthatnak.
2013. febr. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
60-67 évesek, nyugdíjasok, csak a házat biztosítják
2013. febr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már 4 éve férjnél vagyok de ha kell egyből segítenek amivel tudnak, ahogy én is segítek nekik ha tudok valamiben.
2013. febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Az anyukám minden szombaton eljön és kitakarít, ebédet főz. Az apukám abban segít amiben éppen kérjük. Olykor anyagi segítséget is kapunk, de erre nincs szükségünk és nem is gyakori. Anyósom is sokszor hoz nekünk főtételt, ezt-azt.
2013. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

kifizeti a közös költségemet :) az összes többi számlát én fizetem, de ez valamiért így alakult, és nem olyan nagy teher neki :)


amúgy ha nagyon nagy kiadásom van, amire se a fizetésemből, se a spórolt pénzemből nem futná, akkor segít.


ünnepekre, szülinapra kapok drágább cipőt, vagy valami olyan dolgot, aminek hasznát veszem a háztartásban.


anyum 50 éves, és szerencsére nem kell magától megvonnia semmit, ha szeretne nekem adni valamit :) őt is sokat segítették a nagyszüleim, illetve engem is, amíg éltek. én is szeretném majd biztos alapokkal indítani a gyerekemet az életben. sztem egyáltalán nem ciki, ha a szülőnek van, és szívesen ad. nagyim mindig azt mondta: hát kinek adjak, ha nem a gyerekemnek, unokámnak?

2013. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten 45 évesek lesznek idén, elváltak. Apukám úgy segít, hogy mivel a számláink hozzá érkeznek (amíg egyedül éltem a lakásban, nem volt munkám, őt tartotta fent a lakást ezért maradt így), a pontos összeget sosem tudjuk, de azt igen, hogy mi jóval kevesebbet fizetünk neki. Ő így segít. Anyukám olyan helyen dolgozik, hogy tud nekünk ételt, alapanyagokat adni, ez is nagyon nagy segítség. A nagyszüleim pénzzel támogattak, ők finanszírozták a tanulmányaim és most is segítenek, mert sajnos nincs fix munkahelyem, így pár hónapig dolgozom, aztán munkát keresek. Ők 66 és 70 évesek lesznek idén.


Sajnos nehéz egyenlőre lába állni, főként, ha az ember lába alól kirúgják rendszerint a létrát. Ha ők nem lennének, sokkal kevesebbre jutottam volna.


24N

2013. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Mikor 10 éve összeköltöztünk a párommal akkor volt két hátizsáknyi cuccunk meg egy tévénk. Most perpillanat egy 20 millkás lakásban vagyunk aminek hamarosan lejár a törlesztője. Az én szüleim már tini korom ban meghaltak, a párom szülei elváltak. Az anyós próbál segíteni de nem fogadjuk el mert ők nagyon le vannak gatyásodva. Az apóséknál kétszer annyi pénz befolyik havonta mint nálunk de inkább ők kérnek mindig segítséget, mert a sőgornőm feléli a vagyont. Szóval sajnos én nem tudtam megtapasztalni milyen az anyagi segítség vagy hogy vigyázna valaki is a gyerekemre akár csak egy órát is de nem is szorulok senki segítségére.
2013. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A sportban támogatnak.:D
2013. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

51-52 évesek. Gyakorlatilag bármiben számíthatok rájuk, nagyon jó fejek.

24L

2013. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
56-59 évesek. 19 éves korom óta nem számíthatok rájuk anyagilag, de ez nem az Ő hibájuk.
2013. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!