Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lázas vagyok, mégis iskolába...

Lázas vagyok, mégis iskolába akarnak küldeni a szüleim. Ez normális?

Figyelt kérdés

evek óta egy napot nem hianyoztam. pedig tavaly is voltam beteg,de bejöttek reggel ordibalni,hogy takarodjak iskolaba..pedig 4-es, 5-ös tanuló vagyok.

most tenyleg rosszul vagyok,olyan mint az influenza, végtagfájdalom+torok+hidegrazas...:/

mit tegyek? nem megyek így sehova

16,5L


2013. febr. 3. 17:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
Szombat van, nincs iskola..
2013. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Vasárnap van, és holnap lesz iskola :)
2013. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelő, vasárnap van, de ne zavarjon.Mréd meg a lázad lázmérővel, és mutasd meg nekik, ha így sem hisznek kérj gyógyszert!

Remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap van :) és holnap suli de te dokihoz menj inkább... valahogy értesd meg a szüleiddel,hogy tényleg rosszul vagy de ha nem értik meg akkor holnap az iskolában szólj az osztályfőnöknek akkor ott ellát a sulidoki vagy elküld háziorvoshoz és akkor kötelező lesz elmenned a szüleid nem szólhatnak bele... gyógyulj meg!! :)
2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%

Neharagudj meg, de jobb ha megerőlteted magad hisz munkahelyen nem fogják elnézni ha csak "úgy" nem mész mert mondjuk nem érzed jól magad

Én évekig nem hiányzotam suliból, nem azért mert olyan stréber voltam, hanem mert nem kényeskedtem és inkább túl éltem akár 2hétig is a sulit a Te állapotoddal, mert jobban megérte

Mint láthatod embert faragott belőlem, és nem mindenféle kutyaf*sza bajjal menekültem az ágyamba.

20/F

2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
82%

a 20f mekkora egy primitiv. Nem csak azert nem szabad suliba menni mert lazas vagy es full beteg, hanem mert az influenza egy fertozo betegseg.


Ne menj suliba.

2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, egyszerű. Szólj az iskolában, hogy beteg vagy, otthon is lázas voltál. Nálunk volt a suliban lázmérő (bár szerintem mindenhol :D), aki rosszul érezte magát azzal mérettek lázat is. Akinek már 37 fölé ment egy kicsivel is a hője, azt küldték haza. Ha haza küldenek, azzal a szüleid nem tudnak mit csinálni, nem fertőzheted le az osztályt, az igazgató sem engedné, meg amúgy sincs értelme, hogy kókadozz az órákon. Amúgy idióták a szüleid, menekülj mihamarabb.
2013. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez történhetett tegnap is, annak ellenére, hogy ma írta ki a kérdést... :)
2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok: És valóban! :O :D
2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

5# mint írtam évek óta nem hiányoztam. max mikor vérvetelen voltam,de akkor is első két óráról.

nem akarom lemaradni, de tényleg rosszul vagyok.

lazmerot látták,de csak 37.9. igaz tegnap még jól voltam, ma jott elő. nem sima megfazas, mindig felvagyok öltözve rendesen.meg nem is a torokfajas dominal, hanem mindjart meggyulladok, maskor meg fazok

2013. febr. 3. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!