Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok őszinte lenni...

Miért nem tudok őszinte lenni a családommal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

A családban mindenki azt hiszi, hogy minden rendben van velem, pedig nincs. Gyűlölök magamról beszélni és utálom, ha velem foglalkoznak. Ha valaki megkérdezi, hogy van-e valami probléma, akkor azt mondom, hogy nincs és mosolygok mellé- közben meg tele vagyok problémával. Legalábbis én úgy érzem. Nem tudok örülni semminek, mindenben csak a rosszat látom.


Elegem van abból, hogy hazugság az életem. Mi a fenét csináljak?



2013. febr. 3. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
keress fel egy szakembert vagy prbálj meg Te magadtól változtatni, rajtad mulik. Te is tudod hogy ennek igy nincs értelme ez igy nem jó. Vagy ha az könnyebben megy mondd el egy idegennek a problémáidat. Ha gondolod én szivesen meghallgatlak és ha érdekel elmondom a véleményemet. Ha gondolod írj privit nyugodtan. 28/N
2013. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert nem kapsz megértést, velem ugyanez van, ha gondolod szívesen meghallgatlak én is, én pl olyan dolgokat nem mondtam el a szüleimnek hogy megerőszakoltak, utána meg 2 hétig azon rettegtem,hogy csak ne legyek babás, meg ilyen hasonló finomságok, és nekem is semmit nem vesznek észre a lelkiállapotaimból.
2013. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy elégedett az életeddel. Mindenkinek mások a fő prioritások, de kb. ezek számunkra megfelelő kombinációja tesz minket boldoggá, elégedetté:

jó megjelenés, egészség, társas kapcsolatok, anyagiak, sikerek (munka, tanulás, szabadidő), élmények ...

2013. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!