Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám kirakhat otthonról?

Genovéva5 kérdése:

Édesanyám kirakhat otthonról?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok munkanélküli.

2013. febr. 5. 13:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
igen kirakhat,a lakcím semmit nem számít,de csak nem rakja ki a saját gyerekét
2013. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresem a munkát.. Bolti eladó a végzetségem.. de nem csak bolti munkát keresek.. takarító, konyhalány, pultos.. bár mit csak legyen de semmi nem jön össze ezért két éve vagyok otthon.. munka nélkül.. de anya dolgozott egy mosodában mondtam neki hogy juttasson be de nem.. Önéletrajzom is oda adtam neki hogy vigye be adja oda a főnöknek.. Az volt a válasza hogy nem szégyeníti magát velem
2013. febr. 5. 13:56
 13/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem találod a helyedet az életben akkor lehetnél pl. szerződéses katona (igen nők is lehetnek):


[link]

2013. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Milyen anya az ilyen? Gusztustalan. Te is jo szar helyre szulettel. Sajnalom,de kitehet az a ....
2013. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom, a kérdezö pár dolgot elhallgat, mert arra azért csak van valami ok, hogy az anyja igy áll hozzá...
2013. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
igen az hogy van egy köcsög pasija aki ellenem fordította!!! vad idegenek vagytok kép sincs.. mért nem írnám meg??!!
2013. febr. 5. 14:32
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Hogy miert mindig a szulo meg annak a tarsa a "kocsog" meg a hibas mindenert????

Gondolom hogy van jovedelmed, ha mas nem, az FHT, amivel ha hozzajarulnal a koltsegekhez, akkor nyilvan maradhatnal.

2013. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert sok a "köcsög" szülő, tudniillik engem azért rakott ki és tagadott ki anyám, mert nem szakítottam a párommal az ő kedvéért :))


Sajnálom, sajnos van ilyen.

Egyébiránt apósom is is ilyen volt, ahogy a férjem (most már :)) betöltötte a 18-at, módszeresen fúrta kifelé otthonról.


Az hogy munkanélküli vagy, nem jelent semmit. Az sem hogy oda vagy bejelentve.

Sajnos minden további nélkül kitehet.

2013. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Anyád nem is anyának való. Mégis milyen anya képes utcára tenni a saját gyerekét? Undorító. A helyedben cuccolnék barátokhoz rokonokhoz vagy a szomszédhoz bárkihez, keresnék egy munkát és magasról tennék anyád fejére.
2013. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ha beszélsz nyelvet, akkor keress külföldi bentlakásos melót.

sajnálom, h anyukád így viselkedik veled, sztem elég nyomós indok kell egy jó anyának ahhoz, h kitegye a lányát az utcára.

2013. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!