Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám kirakhat otthonról?

Genovéva5 kérdése:

Édesanyám kirakhat otthonról?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok munkanélküli.

2013. febr. 5. 13:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező hibája, hogy az anyja egy balf*sz. Elvált, mosodában dolgozik (gondolom az esze annyi, mint a szomszéd kutyájának, az ilyen embereket nem nehéz befolyásolni).

A felettem lakó is kitette a lányát 15 évvel ezelőtt. Azóta se ő, se a fia nem látogatja, egyedül él. Olyan mint egy zombi, senkire nem néz rá, csak megy előre, mint egy robot.

2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10 es és 15 ös válaszadokkal értek egyet ki tudja a valdi okát. Lány azt írja édesanyja mosodába jár dolgozni ő nemtudna elmenni és megkérdezni ? Más intéze el neki őmeg otthon süteti a hasát. Aki akar találni munkát talál. Én szobalány vagyok és megválltozat munkaképességü és 4 órában alkalmaznak, elöte is több helyen érdeklödtem mosogatni jártam csak a böröm nam bírta a mostani állásom nagyon jó. Részben a kérdező édesanyjának is igaza van mert 3 emebernek 1 vagy 2 fizetésből nemlehet könnyen megélni de ha a lány tényleg keres és nemtalál akkor máshogy itélem meg de azért aki akar talál ám meg nemkell a munkába válogatni örüljön az ember hogy valami van . Nekrm is aóezt modják a szüleim mert ha a mostani helyet elvesztem megint csk az a kevés rokkantnyugdij marad.
2013. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szóval elmész egy munkaügyi tanfolyamra s ha kirak perelhetsz. De kérdés a jog mennyire segit? 4 évv után megállapitják hogy neked van igazad.

Az ilyan munkaügyi tanfolyamokat ha nem járod ki vissza kell fizetni. De ha se jövedelmed se otthonod akkor nincs miből levonni se. Elvileg átharithatod a tartozást ha az ő törvénytelen viselkedése (tartásra kötelezett de ezt elmulasztotta) okozta h nem tudtad kijárni a tanfolyamot de utána kell nézzni mit ir a pontos jog. Ha tudsz nyelvet valóban a külföld a legjobb. Elmész pár évre s közben összeszedsz pár milliót s dönthetsz maradsz e s folytatod van a pénzel visszajössz s megpróbálsz itt új életet kezdeni - persze akkor rögtön az aranyos jókislány leszek aki őt aki mindig is tudja micsoda nagyszerű ember vagy támogathatja. Nehéz lesz ezt is elviselni ha eljutsz idáig...

2013. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
kedves 22,írta a kérdező hogy beküldette az önéletrajzát az édesanyával a munkahelyére és az volt rá a válasza hogy nem szégyeníti magát vele,tehát magyarul nem akarta hogy oda menjen a lány dolgozni,ezért is tartom köcsögségnek én is hogy kirakja.Nem minden területen könnyű munkát találni,barátnőm is évek óta keres és tapasztalat hiánya miatt nem veszik fel,de így hogy lehet tapasztalatot szerezni aha senki nem alkalmaz...
2013. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!