Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betolakodott és tönkretette...

Betolakodott és tönkretette az életem a nevelőapám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavasszal (2012) meghalt az eddigi nevelőapám akit nagyon szerettem. Anyának új pasija van azóta és csak a baj van vele. Azóta engem leszar,semmibe vesz. Volt három kutyám akik az életemet jelentették és elvették tőlem. A gépemet is elvették augusztustól-januárig. Mindent tönkre tesz. Gondolkoztam már öngyilkosságon, koli(nem engednek) és az elköltözésen is,de nincs hova. Mit tegyek? :/

2013. febr. 5. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg mamád, vagy valamilyen rokon?

Tudom mit érzel, közeli jó baráttal ugyanez történt. Az anyja talált egy új pasit, aki végérvényesen elkülönítette úgymond a gyereket az anyjától...magyarul kitúrta.

Undorító gerinctelen az ilyen "herebáró"...

Ha nincs nagyszülő, vagy közeli rokon, akkor még lehetne az is, hogy betöltöd a 18-at, keresel egy munkát, és elmész albiba. (barátnőm így oldotta meg, azóta már saját lakása van és boldog)


Anyuddal nem tudsz erről beszélni? Hiszen nem szólhat bele, hogy mit csinálsz, nem az apád (már elnézést az indulatosságomért), és nem is rokon.

2013. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Szóval másik nevelőapád akit szerettél 2012ben halt meg, de már augusztusban másik apuka lépett színre és ahogy értelmezem,már ott is lakik. Szuper család!

Sajnálom a helyzeted, nem tudomhány éves vagy, de tűrj míg tudsz dolgozni és el tudod tartani magad, addig próbáld anyukád jobb belátásra bírni...első a gyerek,második a faxi, nekem az a véleményem!

2013. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nono, itt anya a hunyó! Már ne is haragudj, nem védem a nevelőapádat, de anyaként mondom, nincs az a f@sz, amiért a gyerekem ejtem! Ha anyud nem engedne neki, hiába károgna meg próbálkozna a csóka, esélye sem lenne, szóval ennyit erről! Anyuddal beszélj!
2013. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3.Igazad van,az anyuka a hibás...és nagyon gyorsan ment az ismeretség az ex után...hogy-hogyan csinálja..ez rejtély!!
2013. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok,lány.

Apa egy utcával arrébb lakik,de hozzá nem mehetek sőt pár hete anyám el akart költöztetni,mert mondtam neki,hogy ez az ember úgy irányítja ahogy akarja és ezért összepakoltatott velem. Apát felhívtam és mondtam neki mivan. Nagy bőrönddel a hóba álltam és felhívtam apa anyját hogy mehetek-e hozzájuk? Mondta,hogy apa megtiltotta neki,hogy odamenjek. Anya szüleinek meg már benyalta magát ez a senki és oda se mehetek.. :s

2013. febr. 5. 19:52
 6/22 anonim válasza:
100%
Sajnálom a helyzetedet, ennél nincs is rosszabb fiatalkorban hogy minden honnan ellöknek, pedig támogatásra lenne szükséged. Osztályfönököddel beszélgess el, hátha tud valami megoldást.
2013. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek ne haragudj, de anyádat én jól felpofoznám.

Hogy lehet valaki olyan ANYA, hogy a faxija miatt kiteszi a 15 éves lányát?

Simán indulj el, menj be a gyámügyre.

Nem értem, hogy egy ANYÁNAK nevezett illetőnek hogy lehet fontosabb a pasija, mint a saját gyereke. Egyébként én is "furcsállom", hogy elhunyt a nevelőapud, és ilyen gyorsan talált másikat....


Jogilag nem tehet ki anyád, nem vagy 18 éves. Nyugodtan bemasírozhatsz a gyámügyre emiatt.

BOCSÁNAT, ne haragudj a kirohanásomért, de rokonék nál is volt ilyen. Csak azzal a különbséggel, hogy ott apuka talált új "anyukát" aki még NEVELŐOTTHONBA is betetette volna apuka 12 éves kislányát....szerencsére apuka észbe kapott, és kidobta a csajt jól megalázva.


Anyukád miért nem lép? Ha beismeri h irányítják....

2013. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem ismeri be ,hogy irányítják. Gyámügyre nem mehetek.. Nem akarok árvaházba menni. Én még szeretem attól őket. A kérdés az,hogy ők is?

Mondok egy példát.:

Ha ők (tesóm (fiú,13 éves) anya és a nevelőapám) esznek az étkezőbe én nem ehetek. Vagy előbb vagy utóbb meg kell kajálnom,mert van,hogy ott ülnek sokáig(éhenhalok)

Mégegy példa:

Tegnap voltam a cipőboltba (dééjkmaan) anya odajött kocsival bejött és 10 percig segített próbálni. Aztán dudált a kis iqbetyár (olyat képzeljetek el,mint a top shop, csak kisebb: my box) anya kirohant és mondta,hogy rakassam el holnap értemegy. Ma se ment érte és akkor se vette meg hanem kifutott a boltból..

2013. febr. 5. 20:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdezőnek- te laksz itt vagy én? Amúgymeg tegnap regisztráltam e miatt. az ilyen válaszokkal hanyagoljmár kérlek. Ha nem hiszed el szépen eltolod a képed innen. Kis 11 éves takony. :)
2013. febr. 5. 20:15
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, sajnos van ilyen....amíg meg nem tapasztaltam, vagyis "láttam" addig én sem hittem el...



"Ha ők (tesóm (fiú,13 éves) anya és a nevelőapám) esznek az étkezőbe én nem ehetek. Vagy előbb vagy utóbb meg kell kajálnom,mert van,hogy ott ülnek sokáig(éhenhalok)"


És miért nem ehetsz?

Mit mondanak?


Szerintem ez már elég indok a "már nem szeretnek"-re, ha anyád pasijának a szava szent, a saját gyereke meg le van tojva....

Nem is a nevelőapáddal van a nagy probléma....hanem anyáddal mert bedől neki, és úgy ugrál ahogy ő fütyül.

2013. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!