Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betolakodott és tönkretette...

Betolakodott és tönkretette az életem a nevelőapám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavasszal (2012) meghalt az eddigi nevelőapám akit nagyon szerettem. Anyának új pasija van azóta és csak a baj van vele. Azóta engem leszar,semmibe vesz. Volt három kutyám akik az életemet jelentették és elvették tőlem. A gépemet is elvették augusztustól-januárig. Mindent tönkre tesz. Gondolkoztam már öngyilkosságon, koli(nem engednek) és az elköltözésen is,de nincs hova. Mit tegyek? :/

2013. febr. 5. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

szia!


Ez így elégé ostobán hangzik :( Sok mindent nem tehetsz sajnos vagy ezt tűröd vagy a gyámügy. Esetleg jövőre már vállalhatsz diákmelót, hogy ha kapsz és tudod csinálni, hogy pl. minden hétvégén meló stb. akkor egy kis szóbát tudsz valahol bérelni.


Vagy és most nem leszek népszerű keresel egy idősebb (~20) srácot aki egyedül él és még tetszik is neked és úgy intézed a dolgaidat, hogy oda költözhess. Persze alapfeltétele, hogy olyan legyen akit valóban kedvelsz és nem csak a lehetőségért. De ez utobbi megoldáshoz hajlam / gyomor kell még úgy is ha szereted és kérdés, hogy később, hogy hatna az életedre.

2013. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem engednék,hogy elköltözzek,meg kitudja,hogy dugna meg meg stb.. (bocsánat a csúnya szóért)

Már csak azért nem megyek oda,mert tudom,hogy nem vagyok kívánatos meg ha odamennék ők mennének el,vagy le se ülnének .. :s

2013. febr. 5. 20:22
 13/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem akarsz bemenni a gyámügyre? Vagy megbeszélni az osztályfőnököddel.

Hidd el, nem veszítenél vele semmit, sőt.


Én alapba azt mondom, (ne haragudj, tényleg) hogy a gyerek még a nevelőotthonnal is jobban jár, mint egy olyan "anyának nevezett" emberrel, aki bármikor kiteheti az utcára, ha a kanja füttyent egyet, aki bármire képes, amire megkéri a pasija....anyud nem normális....egy felelősségteljes anyának, akinek gyereke van, TUDNIA KELL mérlegelni...nem csak a 2 véglet van, hogy "vagy a pasim vagy a gyerekem"....ha alapba ilyen anyád pasija, és anyád ezt tudja, akkor anyud a legeslegnagyobb hibás az egészbe, nem az új nevelőapád.

És képes elnézni, sőt megtenni ezt a saját lányával....ez igen....

Anyád a tipikus "faxi az első, minden más az utolsó" típus....

2013. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%

"" [link] tessék drágaságom. elnézést nem tegnap,hanem tegnapelőtt regisztráltam. tényleg igazadvan az énkur vaa nyám.""

Tudod drágaságom,15 éves gyerek,mert az vagy,ahogy írod,bár én nem hiszem,ilyen üzeneteket nem ír! A másik regisztrációd hová lett? Most miért ezen vagy fent? Ha meg igaz is lenne amit leírtál,hát nem csodálkoznék azon,ha ilyen hozzád anyukád és nevelőapád! Mást nem is érdemelsz.:))

2013. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem igaz! Már megint unatkozol? Kétnaponta felteszel egy kamu kérdést. Bár úgy látom, az utóbbi időben egyre többet törölnek belőlük a modik.
2013. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ilyen,de remélem nem rakna ki csak úgy az utcára.. Ennyi anyaság ragadt belé talán.. Meg a faluba mindenki ismer minket családtagom polgármester. Elég csúnya fényt vetne rájuk.. Felvetettem a koli ötletét,de nem engednek,mert tudják,hogy ott végigdugnának ami talán igaz,de jobb lenne,mint ezzel az embernek nevezett állattal lakni:S
2013. febr. 5. 20:37
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
17-es.De elég gyér a fantáziája...mindig a d..u--gásnál lyukad ki! Valami hiánya lehet,lent is ,fent is! :)
2013. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden kérdésednek a provokáció a célja. Bármelyik kérdésében bárki bármilyen tanácsot ad, mindig csak azt írja, jaj, hát az nem jó, meg a polgármester a rokonom, meg nem megyek koliba meg intézetbe...ha valakinek pokol az élete, megpróbál menekülni, vagy változtatni.

Unatkozó tini.

2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

Volt három kutyám és elvették tőlem

És mit csináltak velük?


A gépemet is elvették augusztustól -januárig. Miért, mi történt januárban, hogy visszakaptad?


Most van egy apád, aki nem akarja, hogy hozzá költözz.

Volt egy nevelőapád, aki meghalt.

Van egy másik, anyád még a gyászévet sem tartotta be.


Nem gondolod, hogy ez így sok egy kicsit?


Itt, még ha te nem is hiszed, olyan emberek ülnek a gép mellett /általában/ akikből még nem veszett ki a jóérzés, ezért megpróbálnak olyan tanácsokat adni, ami segíthet.

Tulajdonképpen te azokból az emberekből űzöl gúnyt, akikben nagyobb az empátia, mint benned valaha is lesz.


Már kezdtem elhinni a mesédet, amikor az utolsó válaszolók írásait olvasva leesett a hályog a szememről.

Te ezt jó heccnek tartod, pedig egyáltalán nem az.


Mint írtam, gúnyt űzöl a segítőkész emberek hiszékenységéből. Ez pedig egyáltalán nem vicces.

2013. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A kutyáimat elvitték a mamámhoz.

A gépemet azért kaptam vissza,mert egy darabig nem jött a nevelőapám anya meg visszaadta.

Igen apám az ilyen,de ehhez nincs közöd. Mintha ő lenne az egyetlen ilyen apuka amúgy úgy teszel,de biztos nagyon okos vagy :oo

Igen anya nem tartotta be. És? Nem lehet ilyen?

Gúnyt űzök?

Jóislenne csillagbogár. Semmi bajpm nem lenne,ha ez csak egy kis mese lenne. Nem kell elhidd, jól fogok attól még aludni ;) Kösz a nagyraértékelt választ!

2013. febr. 10. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!