Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vezetők, cégvezetők, ti...

Vezetők, cégvezetők, ti mennyit tudtok a családdal tölteni? Nem megy a munka a család rovására? Hány órát dolgoztok hetente? Hétvége szabad?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Napi 3 óra munkába járás, napi 9-11 óra meló hétvége szerencsére szabad (bár most lehet szombat-vasárnap is mehetek be reggel 4-re...) A többi idő szabad..
2013. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Egy multinál én vagyok az egyik mérnökségi csoportvezető. Hétköznap általában reggel 8-9 órától kb. 17 óráig dolgozok, de ha valami plusz feladat van (például próbagyártás), akkor 18-19 óráig maradok. Péntekenként általában sikerül lelépnem 15 órakor. Hétvégén szerencsére nem kell dolgoznom.
2013. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Férjem osztályvezető, heti két szabadnappal, egy hónapban két szabad hétvégével. Reggel 6-kor megy el (jobb esetben) és este 10-11 között ér haza, napi három órás utazás mellett. A két szabadnapján (ami a hétvége kivételével nem egymást követő két nap) az itthoni ügyeket intézni, hát mit ne mondja, elég fárasztó... neki is és nekem is, mert minden érdemi feladat rám szakad, nyilván nem akarom terhelni az itthoni dolgokkal azon az egy-egy napján. Van egy fiunk, úgy látom, hogy már megszokta, hogy az apja csak nagy ritkán van itthon. Én nehezebben. Nálunk határozottan nem tett jót ez a felállás a családi életnek.
2013. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Férjem cégtulajdonos. Általában 8-10 körül megy munkába, körülnéz, hogy minden rendben van-e, intézi a papírmunkát, stb. Délután legkésőbb 5-re itthon van, de volt már olyan, hogy ebédre hazajött és nem ment vissza a céghez. A telefon nála van, ha gáz van, akkor megy és kész. Igazából minden feladatra megvan az alkalmazottja, az ő ottléte nem fontos, persze van dolga. Nyáron általában "kivesz" egy hónapot, ebből két hét nyaralás, a többit pedig simán itthon tölti velünk. A hétvégéje mindig szabad.
2013. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
A munka mennyisége változó, de nyári szabadság már 2-3 éve nem volt. Sőt, ha jobban belegondolok más szabadság sem. Időnkét egy-egy nap szabad, de a telefon akkor is sokat csörög. Remélem tudtam segíteni: egy EV felesége
2013. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Férjem reggel 7re megy, 4 után ér haza. Időnkét még 1-2 órát dolgozik itthon is munka után, de a 4 óra az többnyire fix. Hála Istennek, sokat segít, kicsi cég, kicsi bajok :)
2013. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!