Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy nincs...

Érezted már úgy, hogy nincs kiút a helyzetedből, nincsen jövőd és teljesen egyedül vagy? Mi motivál mégis?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A túlélési ösztön,és az egoizmus:)
2013. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hajjjaj. nekem van "mi leszek ha nagy leszek" típusú álmom és az motivál. egyébként pedig a világ megismerése. miért ne lenne perspektívám? nincsenek barátaim, a hétköznapokat átvészelem, nem élek igazán, mégsem gondolom, hogy nincs jövőm. majd változik és kész. az ilyen hozzáállással nem húznám sokáig.
2013. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam eddig megfogalmazni, de tényleg az ösztön...
2013. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"az ilyen hozzáállással nem húznám sokáig." hát lehet már nem fogom sokáig :D

Egyébként tényleg nem tom hogy megfogalmazni ezt az érzést, valahogy engem is csak az ösztön hajt, de elég kilátástalannak érzem a dolgokat. Pl. munkát, tanulást.

2013. febr. 6. 20:31
 5/14 anonim válasza:
le kell rakni a függőségeket
2013. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
az pedig lehet bármi, ha ezt megteszed akkor új életet kezdhetsz. nem sok embernek sikerül.
2013. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az motivált, hogy lehet, hogy egyszer még jobb lesz, de ez rajtam áll.
2013. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hogy érted a függőségek lerakását?

Utolsó, egyenlőre meg vagyok kötve. Mármint még jó darabig nem lesz jobb nekem :)

Én tényleg igazán szeretnék optimista lenni, és változtatni, csak egyszerűen mindig ott van az a kis de. Viszont nem úgy, hogy beképzelem, meg saját magam teszem oda. Pl. hiába dolgozom iskola mellett, ha tudom hogy 2 év múlva sem lesz annyi pénzem, hogy innen el tudjak költözni. Lehet persze külföldben is gondolkodni, csak akkor meg kellene valaki, aki itthon vár, mert "hátország" nélkül (ha ott éled fel a pénzt) nem ér semmit. Ráadásul az iskola és a munka együttesen elég jól kizárja a párkeresést. Szóval csak azt akarom mondani, hogy mikor megpróbálok valamit kitűzni magam elé és ebbe belegondolok, hogy HOGYAN érem el, mindig eljutok ugyanide.

2013. febr. 7. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! 14 éves korom óta motivált, hogy egyszer jobb lesz, és még mindig nem igazán jó de már alakul. Most 21 éves vagyok.Én is dolgoztam/dolgoz az egyetem mellett, mégis sikerült komoly párkapcsolatot kialakítanom. Minden csak kifogás! Csináld, csináld és reménykedj, hogy lesz jobb. Két év az semmi..


21/L

2013. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik discovery csatornán szoktak lenni olyan dokumentumfilmek,amik beteg embereket mutatnak be. De olyan igazán borzasztó betegségben szenvedőket,esetleg fogyatékosokat,sziámi ikreket. Nézem őket,a nehézségeiket,korlátaikat (persze bőgök közben egy nagyot) és arra gondolok,ugyan mit panaszkodok én hülye telhetetlen? Akkor ők mit szóljanak? Talán engem ők motiválnak, már ha ezt lehet annak nevezni.
2013. febr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!