Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kihasznál a férjem?

Úgy érzem kihasznál a férjem?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, ő dolgozik én nem, és úgy érzem ennek ez a hátulütője, el kell nézzem a folytonos szeszélyét, a flegmázását, azt hogy ok nélkül kiabál velem.

Én itthon, főzők mosok takarítok, elvégzem a teendőimet, neki semmi dolga, de kezdek besokalni hogy ebből ál az életem hogy itthon elvégzem a dolgomat, és max a boltig lemegyek mert ez egy falu.

A pláne az hogy már a szobában étkezik, és akkor arra sem képes hogy kivigye a konyhába az edényt, vagy például a kanalat felmossa, de a tányért ott hagyja még vizet sem enged rá. Eddig problémám sem volt vele elnéztem neki, de tegnap utalt rá, kértem hogy masszírozzon meg, erre óó nagyon elfáradhattál ebben a kisfőzésben. :/


2013. febr. 7. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem VELE beszéled meg, hogy mi a bajod?
2013. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
De paraszt. Mondd meg neki nem csicska vagy, hanem feleség. Úgyhogy vagy vegyen vissza, vagy akkor főzzön-mosson ezentúl magára.
2013. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Sok nő ugyanezt az életet éli 2-3 gyerek és 8 órás munka mellett.

Szerintem is vele kéne beszélned, vagy munkát kéne keresned...így megértené ő is, hogy az otthoni dolgokból is ki kell vennie a részét.

2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 OlivO ***** válasza:
66%
nem a kérésekkel és a házimunkával van baj, hanem hogy bunkó veled. Ezt tedd szóvá.
2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Ez mindig így volt? Miért flegma és szeszélyes? Csak a háztartást vezeted, mert azt nem vettem észre, hogy érzelmekről, gyengédsérgről írnál.

Kihült kapcsolatot látok így, a soraidban, részéről és résuedről is.

Van értelme folytatni? Csak ti tudjátok!

2013. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

ööö, csak én érzem itt az ellentmondást, gyerekek?

"ő dolgozik én nem" <-> "neki semmi dolga"

Már ne is haragudj mucika, de mégis mit gondolsz? Ő dolgozik, te otthon herevere, és még otthon is ő csináljon mindent, vagy mi?

2013. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Elnézésed kérem hogy rosszul írtam!!! Igen ő dolgozik én nem, és igen neki itthon nincs SEMMI DOLGA,de szerintem az elvárható ha bent eszik akkor ki is viheti mondjuk a tányért, és esetleg engedjen bele vizet!!!Nem vártam el soha hogy ő főzzön, és minden kész mire hazajön!


Érzelmek azok vannak, szeretjük egymást

2013. febr. 7. 13:12
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Te miért nem mész el dolgozni?
2013. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

En ugyan ezt csinálom 8 órás munka mellett és egy 2 éves kislánnyal + családi ház kerttel mindennel egyutt. Nálunk annyi a kulonbség,hogy a férjem van a gyerekkel míg én dolgozok (persze o is dolgozik éjszaka minden nap).

Ha nem kellene munkába járnom, orulnok ha ezeket a munkákat végezném egész nap.

2013. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ant39 ***** válasza:
24%
Nekem egy 7 hónapos kisbabám van ,aki nem viseli el ha nem kézben van. mégsem nyivákolok ha férjem nem mossa el a tányért amiből evett. De nehéz az életed,még meg sem masszíroz.
2013. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!