Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy anyós, amikor...

Mit érez egy anyós, amikor neki áll a gyereke kapcsolatát szétbombázni?

Figyelt kérdés

Nekem az anyám próbálkozik a párom ellen dolgozni!

Kiváncsi vagyok mit éreznek ezek az asszonyok, akik ugyanezt teszik a gyerekeikkel!26L


2011. nov. 9. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg töle.
2011. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Sajnos nem tudom a választ én sem,de majdnem abban a cipőben járok,mint Te! Csak nálunk a párom anyja próbálkozik,kisebb-nagyobb sikerrel. Kitartás Nektek! Szívből kívánom...
2011. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azzal áltatják magukat, hogy ők csak jót akarnak és hogy ezt még megköszönik nekik egyszer... Amúgy én sem értem mire jó ez. :/
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi megkérdeztük. A válasz: de hát szeretlek titeket!!! és komolyan, színészien csikorgatta közben a fogát. Aztán férjemnek megint jött azzal, hogy hagyjon el. Erre férjem őt hagyta ott.
2011. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem érti és valszeg nem is fogja soha senki megfejteni a titkot!

De Te annyiban szerencsés vagy, hogy észrevetted, hogy az anyád a párod ellen van.

2011. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel egyszerűen mást képzelt a gyereke mellé, nehéz megbarátkozni a helyzettel neki. Ez önzőség. DE: érdemes odafigyelni arra is, hogy lehet, igaza van, ő nem szerelmes, belé nem szerelmes a párod, vele most úgy bánik, mint veled fog, ha már nem lesz szerelmes! Az én anyámnak pl. igaza volt. Őket hanyagoltam, mert szegény "párom" nem kedvelték, aztán kiderült, jogosan. Próbáld kideríteni, mi az ok, nem biztos, hogy rosszindulat!
2011. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!