Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskeméti fiatal házasok...

Kecskeméti fiatal házasok otthona?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? Tapasztalatok? Nagyon le vannak lakva a lakások? Úgy hallottam jelenleg nem olyan jó ott élni az ott lakó kisebbség miatt. Igaz ez?

#Kecskemét #garzon #Fiatal Házasok Otthona #Széchenyi sétány #FHO
2013. jan. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A SÉTÁNYON LÉVŐ KELTETŐRE GONDOLSZ?
2013. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha arra gondolsz...hát az egy nagyon pusztulat hely.

A tesóm ott lakott szolgálatiba.Hát mikor először mentem hozzá látogatóba enyhén szólva elrettentett a lépcsőház állapota.Mondom te jó ég..be sem merek menni.(pedig én nem vagyok sem finnyás,sem leszólós)

Nagyon le van pusztulva(szó szerint).És a lakások állapota is.

Nem beszélve arról,hogy maga a lakás nagyon picike.Van egy kis előtér,van egy konyha amibe egy személy fér be,tehát egy lyuk(se ablak se semmi).Van egy mini fürdő.És egy szoba erkéllyel.

Ennyi.

Ez már rég nem a fiatal házasok otthonáról szól.

2013. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen lakás elrendezése, laktunk ott gyerekkoromban. Szóval nagyon lepusztult. Az önkormányzatnál kell igényelni, de ha kérem megmutatják nekem? Csak hogy lássam én is hogy milyen állapotban van jelenleg.
2013. febr. 1. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy az önkormányzatnál kell igényelni.

Ezt a részét nem tudom.

Menj be és kérdezd meg..annyit megér.Meg gondolom ha úgy van,meg is mutatják.

Én a helyedbe elmennék egy lépcsőházszemlére.:)

Be tudsz menni bármelyik lépcsőházajtón,mert mind nyitva van:)

2013. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!