Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljunk?

Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve együtt vagyunk, együtt élünk a kedvesemmel aki elfogadta a 18éves fiamat is. Nagyon jól megvagyunk. DE! A párom családja valamiért nem akarja, hogy mi együtt legyünk. Találgattunk sokat de már föladtuk. Viszont ez az állapot borzalmas nekem. A kedvesemnek is, de őt ügyesen kihagyják a szituációkból ;) Elegem van, de ne akarok emiatt "válni". Van erre egyáltalán megoldás? Nagyon rosszul érezzük magunkat ha anyukához kell menni. Mosolyogva megyek és sírva jövök... Segítsetek, mit tegyünk?
2013. febr. 11. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell anyukához menni kész. pont.
2013. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen hasonló szituba kerültem évekkel ezelőtt. Először én is meg akartam felelni, meg sírtam meg minden. De aztán rájöttem, hogy én nem a kedves rokonságot szeretem, nekik se kötelező engem. Én a páromat szeretem és vele akarok élni. Xard le, komolyan! Menj el..picit jópofizz és tegyél az egészre. Ha szereted a párodat, akkor ő a fontos nem a járulékok. Menni fog, figyeld meg. :)
2013. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

18 éves a fiad,akkor 40 körül vagy.

Legyél felnőtt akkor,ne hagyd magad.

Anyuka közelébe se kell menni,és kész.

Ha meg ő megy hozzátok,vagy viselkedik,vagy be se kell engedni.

2013. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Beszélgess el a kedves "mamával"mond meg neki hogy ti szeretitek egymást és ha igy folytatja megszakitjátok vele a kapcsolatot.talán észhez tér.NE HADJ MAGAD!!ha látja hogy hagyod magad ki csinál!
2013. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok megint.

"Elegem van, de ne akarok emiatt "válni". Na, ezt aztán ne! Nehogy már megadd nekik az örömöt. :P

Ti csak szeressétek egymás a pároddal, ha jól megvagytok. A többiek véleményével is egyetértek, akik még ide írtak.

2013. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Nagyon kedvesek vagytok! :)

A bibi az egészben, hogy ok nélkül nem szeretnek, nem tudjuk mi a baj és nagyon éreztetik. Oké, én nem megyek eztán ezt megbeszéltük, ő megérti. De. Kedvesemnek a családja, ő oda tartozik valamilyen szinten (leginkább ugye) és nem hiszem, hogy ezt évekig tudja tűrni, viselni. Addig feszítik a húrt míg szét nem megyünk. Én ettől tartok. Hétvégén ha nem megyek ő meg igen mi lesz????? Pl.

2013. febr. 11. 14:45
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Minek ennyire túl spirázni?

Ha szeret fontos vagy neki akkor indegy ki mit gondol és ond.

Nem kell megfeleni nekik, s nem kell azon aggódni miért utálnak. Szívük joga

2013. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

én már csak dacból is lemennék és puszilgatnám ölelgetném a párom szeretgetném folyton hozzá bújnék megsimítanám

ha szóvá teszik akkor meg leszólnám h mégis mit képzel h beleszól felnőtt emberek vagyunk tudjuk mit teszünk


ha nem tetszik nem kell jönni nem kell hívni nem kell meghívni sem


am milyen sűrűn találkoztok velük?

ebben a helyzetben elég lenne évi max 4 alkalom

2013. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos ha nem megyek rákérdeznek, miért. Mindig kapunk valami sütit, ezt-azt, de pl. múlt hétvégén gond volt a "sok" sütievésből... Mást mutatnak mint amit gondolnak. Képmutatók, tudom, csak ezt sokáig nem lehet tűrni. Szerintem. Legalábbis én nem tudom. Elég nehéz életem volt eddig is amire állítólag azt mondták, sajnálják, sok nehéz sors van de erről ők nem tehetnek... Legszívesebben...na, hagyjuk.
2013. febr. 13. 08:49
 10/24 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg egyszer nyíltan? Mit veszíthetsz vele?
2013. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!