Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam, hogy a sógornőm...

Megtudtam, hogy a sógornőm folyamatosan csalja a férjét. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nem akarok beleavatkozni a házasságukba, de nem tudom már tétlenül sem nézni ezt az egészet.

Te mit tennél hasonló helyzetben?


2013. febr. 11. 17:12
1 2
 11/14 sippara ***** válasza:
A társadalmi elvárás az (mint itt is látható volt), hogy lapulni kell, "békén hagyni őket", mert "nem a te dolgod". Ha én lennék a sógornőd, azt gondolnám, inkább mondd el. Ha én tudnék ilyenről, nem lapulnék. Nem azért, hogy belepofázzak mások életébe, hanem azért, mert a megcsalt félnek joga van tudni. Hogy mit kezd az információval, az már tényleg nem az én dolgom.
2013. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hátha ihletet ad egy másik kérdésnél olvasott komment,én jót derültem rajta:)


"Ha a férjem megy is segíteni kolléganőnek, azt elmondja.

Van ilyen nem fosok, hogy jaj megcsal.

Ha sunnyogna akkor viszont eszembejutna a "mi van ha...".

Barátnőm még régebben rájött, hogy az akkori élettársa fura. Végül engem állított rá az ügyre (fiatal voltam és ráértem). Sajna a túlöra egy másik hölgynél telt.

Ezzel a barátnőmmel sajnos eléggé sötét humorral rendelkezünk, ezért kitaláltuk a tökéletes bosszút.

Barátnőm teljes nyugalommal előadta, hogy a bérpapírján nem szerepelnek a túlórák.

A pasi lesápad...

Barátnőm folytatta: Ezért bementem a munkaügyi bíróságra és a nevedben feljelentettem a céget. Azt mondták bent, hogy a határozat jövő hét hétfőn odaér.

(persze, nem lehet más nevében feljelentést tenni, de ezt a pasi nem tudta.) A pasas konkrétan idegösszeomlást kapott.

A barátnőm ezzel zárta a viccet és tért át komolyra: Azt hiszed, nem tudom hogy megcsalsz, szivi? Most látszunk BigBrothereset: Attila! Három perced van, hogy elhagy a házat!"


ui: mond el neki!!!

2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj, te is csald meg a párod.
2013. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha az Én tesóm csaja menne félre akkor annak komoly következményei lennének. Bizonyíték kell és elé állni. Vagy tesód elé vagy a sógornő elé. Döntsd el Te.
2014. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!