Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a családomna...

Miért nem tetszik a családomnak, hogy a jövőben egyedül szeretnék élni? 16/l

Figyelt kérdés
nem volt még barátom (,nem is szeretnék). házasság szóba se jöhet. szeretnék minél hamarabb elköltözni itthonról, egy lakásba ahol egyedül élek. miért mondja a családom hogy az úgy nem lesz jó?? nem én döntöm el hogy hogy élek ha felnövök?!

2013. febr. 11. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
A családod pontosan tudja hogy nem úgy lesz amit te 16 évesen mondtál.. 17-18 évesen alig fogod várni hogy valaki szeressen.. Hiába mondod hogy te nem, te csakis egyedül akarsz élni.. Minél idősebb leszel annál jobban fogsz vágyni egy társra, Most inkább a tinédzseri lázongás beszél belőled... Nem baj, majd kinövöd..
2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

kár ezen pörögniük. fiataél vagy. vagy kinövöd vagy nem.. én két véleményen vagyok. ha találok egy lelkitársat aki teljes értékü párom lehet akkor együtt is élnék valakivel, de ha nem lenne senkim hosszu évekig akkor is simán ellenék, szeretek egyedül lenni. legalább nem kell alkalmazkodni.

csak én már 26 vagyok:)

2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

én képtelen vagyok alkalmazkodni (meg eléggé antiszociális is vagyok) igazából elég nehezen viselem ha valaki körülöttem van (nem számít ki az)

tudom, kicsit fura vagyok, de de nem akarok, nem is tudok változni

2013. febr. 11. 19:15
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

mindig azt tedd amit te akarsz ne azt amit más. ha igy maradsz akkor igy maradsz kész...

én pl ennyi idösen már kitaláltam h én nem akarok gyereket és jöttek az ugyanmááár majd késöbb ugyis lesz meg változol meg ösztönök...

26 vagyok és még mindig nem akarok gyereket. már kezdik feladni a reménytXDD

persze nem mondom h soha hisz még mindig elöttem 10 év amiben változhatok de igazábol kétlem:)))

2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Hát viselkedj csak igy,majd te leszel a női remete
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nagyim is mondta h remete leszek xD

de inkább az mint egy gyerek. ahogy szüleimet elnézem, szabadidejük nincs, állandóan csak dolgoznak és velünk is gyakran vitatkoznak/veszekednek. komolyan nem értem, miért akar valaki gyereket. elveszi az ember életét

2013. febr. 11. 19:27
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem visszaadta az életemet...
2013. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó kérdésedre a válaszom: De. A te döntésed, mert a te életed.

Nem tetszik a családodnak, mert egyrészt kilógsz a sorból, másrészt ők nyilván szociálisabbak, akárcsak az emberek többsége, tehát el se tudják képzelni társ, család nélkül az életet.

Hanyagoljátok a témát, felesleges ezen rágódni. Ha később változik a véleményed, akkor azért, ha nem, akkor pedig azért.

2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

főleg ha a gyerek mellé még kapsz egy félelmet is mert megbetegszik,. stb avagy itt a "párod" ő bele is belebújhat a kisördög és bármikor megcsalhat otthagyhat a gyerekkel téged.



Én is azt mondom hogy no kapcsolat. Eddig se jöttem ki az emberekkel párkapcsolati szinten, ezek után már nem is akarok kijönni.


Amúgy is erre a gusztustalan világra vállajak én bármit is. Nevelgetem a gyerekemet 15-16 éves koráig utána meg megkéselik az utcán a telefonja miatt. Tudod mikor...

2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 11. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!