Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a családomna...

Miért nem tetszik a családomnak, hogy a jövőben egyedül szeretnék élni? 16/l

Figyelt kérdés
nem volt még barátom (,nem is szeretnék). házasság szóba se jöhet. szeretnék minél hamarabb elköltözni itthonról, egy lakásba ahol egyedül élek. miért mondja a családom hogy az úgy nem lesz jó?? nem én döntöm el hogy hogy élek ha felnövök?!

2013. febr. 11. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Legalább addig várj, amíg benő a fejed lágya.
2013. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ezt mondogatják...de szerintem inkább csak magukat vígasztalják vele.

még 18 évesen ártatlan naiv kislány voltam, elképzeltem hogx majd engem is igazán szeretni fognak önmagamért meg boldog család blabla...

de az élet szépen megtanított. vagy szexre kellettem a pasiknak és eldobtak, vagy pótléknak valami plátói szerelmük helyett aki le se kakkantotta őket, esetleg olyan minden mindegy csak puntci legyen...

eléggé lehangolt, egyszer meg is kaptam hogy ne várjak mást, uncsi meg ronda vagyok, nem vagyok szerethető és nem is érdemlek normális pasit csak hibbantat.

olyan meg köszi nem kell

így szépen letettem az álmaimról család és később barátok terén is a sorozatos árulások után.

persze, a legtöbb embernek összejön, mégha nem is elsőre, de van akinek még a lottóötös is előbb bejön.

majd biztos egy melltelen, nagyorrú, kilóméteres homlokú, vörös arcbőrű kapafogú rondaságot fognak szeretni, aki ennek tetejében még halál uncsi is XD

nem mindenkit találtak ki arra hogy kapcsolata legyen, eza a szomorú valóság.

és az ilyenek, ha nem jönnek rá csak még szánalmasabbak lesznek ahogy folyton kapálóznak egy-egy szerencsétlen normális krapek után.

ugyan, nincs veled semmi baj, reálisan gondolkozol.

tudod hogy nem tudsz változni és olyan a jellemed hogy azzal iszonyat nehéz összeegyeztetni egy kapcsolatot.

és azt is tudod hogy mekkora szerencs kell hozzá

tul.képpen okosabb vagy mint én voltam ebben a korban, így nem kell átélned annyi szenvedést meg megaláztatást mint anno nekem.

nincs semmi baj az egyedüléléssel, szerintem hagyd rájuk, mondjanak amit akarnak... úgyis Te fogod mejd eldönteni :)

2013. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élni igazi ajándék, feltéve hogy nem vagy társfüggő.
2013. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
84%

A gyerek csak nyűg és pénznyelő, férj/feleség időzített bomba. Egyedül véghez viheted a terveid, az álmod, a fenti kettővel ez nem igazán valósul meg. Rengeteg fölösleges idegesgedéstől óvod meg magad és marad pénzed magadra.


Egyedülálló 30/F.

2013. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%
Atyaisten, milyen emberek gyülekezete ez??? :( B.szki mindjárt felvágom az ereimet, menekülök is innen.....
2013. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
89%
Segítek, olyan emberek gyülekezet, akik reálisan látják a világot.
2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
15-ös, ez a lelkisérült emberek gyülekezete. de ez így jó, én se szeretnék egy alkalmazkodni képtelen lelkibeteget lakótársnak, tehát jobb is, ha az ilyen emberek egyedül élnek
2013. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi mindig cseztetik az aki más egyszerűen enged el a füled mellet.


Am meg ez az ember társas lény elcsépelt egy dolog de úgy is lehetsz társas lény h a barátaiddal vagy.

Am meg ha egyedül élsz tényleg nyugisabb az életed saját példából indulva én szinte mindig 12-00-ig v 13-00-ig alszom.


Akkor takarítok amikor én akarok azt eszem amit én akarok, enyém a fürdőszoba...

Röviden több a pénzed kevesebb a felelősséged.

Csak a családosok szeretik azt a hazugságot h a "Gyerekben csak örömöd leled"

Ez hazugság, hallgatok gyerekvédelmet a fősulin nagyon sok a gond velük kortól fügétlenül.

És gyerekotthonba is dolgoztam maradjunk annyiban h úgy leszívják az erődet/energiádat h úgy dőlsz be az ágyba mint ha Dunába lőnének.


Meg úgy viszi a pénzed, fárasztja az idegeid...

Néz csak körül az utcán a gyerekesek olyanok mint a zombik ráncosak, kimerültek, idegesek, kevés a pénzük.


Ha hazajössz a munkából és van párod azzal is törődni kell a gyerekkel szintén és ez még a napi 8 óra meló mellet pluszba lefáraszt.

Még a szinglik munka után azt csinálnak amit akarnak.

Hazajössz nézheted a kedvenc dvd-d hallgathatód a kedvenc zenéid...

Senkivel nem kell törődjél magadon kívül.


Nekem is ezt a témát nyomta az apám 22-éves koromig de már vége anyám meg megért, szal minden ok.

Neki se kell új pasi. :)

Na valyon mé :D


25 F

2013. nov. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom,hogy nem szeretnék kapcsolatot soha,de együtt lakni én sem szeretnék senkivel.

Én még a szüleimmel,családdal(2 testvér)Velük lakok.

Elegem van abból,hogy mindenkihez folyton alkalmazkodni kell.Pláne,hogy csak én teszem ezt.

Egyedül nyugis az élet.Nekem van igényem az egészsgére,sportolásra.Ennek szeretnék élni.

Ha társaságra vágyom,akkor meg majd feljön vki a lakásomra vagy én megyek máshoz.

Még a legnyugodtabb,legtoleránsabb emberrel is nehéz együtt élni,mert mindenkinek vannak szokásai,amit idővel rád akar majd erőltetni,mivel együtt éltek.

Az együttélés csak megrontja a kapcsolatokat szerintem.

2014. jan. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 pgyomber ***** válasza:

#18 Szerintem a "boldogság' nem azon múlik, hogy va-e gyerek, vagy nincs. Szingliként is lehet valai boldogtalan és elnyűtt, ha társra vágyik, és szülőként sem kötelező elnyűttnek lenni.


Alapvetően az emberek 90%-a azon kattog 0-24-ben hogy miért nyaggatják t folyton, miért szar az élet...


Ugyanennyi erővel azzal is foglalkozhatnánk, hogy mi jó benne? Függetlenül attól, egyedül vagy együtt, gyerekkel, vagy gserek nélkül élnk épp... Hozzáállás kérdése egy gy csomó minden...

2017. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!