Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a 22 éves...

Mit szólnál ha a 22 éves lányod egy 34 éves férfival állitana haza?

Figyelt kérdés
Csak egy kérdés. Fiatalok is válaszolhatnak, kiváncsi vagyok minden véleményre. Sok ez?

2013. febr. 11. 19:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Megtörtént. Nem szakadt le az ég.
2013. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
82%

alapból egy 22 évesnél szerintem már nem vészes ez.

én tudok rosszabbat :) A 17 éves osztálytársamnak 31 éves pasija van már 2 éve, na ez a durva! :)

2013. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember. Mit szólnék? 30 évesen is én töröljem ki a seggét.
2013. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) csak kiváncsiságból kérdeztem, baráti körömben páran furán néztek rám
2013. febr. 11. 20:01
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

22 éves vagyok, a párom 35. Mi sokat (értem azt évekig) kerülgettük egymást mire a helyzet, illetve a hangulat is úgy hozta, hogy kimondtuk végre mit is érzünk egymás iránt és adtunk egy esélyt a dolgoknak. Még kérdéses, hogy mi lesz a végkimenetel, de egyelőre jól haladnak a dolgok és én ennek nagyon örülök.

A szüleim reakciójától féltem, folyamatosan adagoltam be nekik, ne villámcsapás legyen. (Előtte mindig korombeli párjaim voltak) Elég jól reagáltak rá, mondhatni nem is tudom miért aggódtam. A párom nem vendégeskedik nálunk szívesen, mondván ő ebből már kinőtt, felnőtt férfiként nem szívesen alszik egy lány szüleinek a nyakán, így ha együtt alvás van, akkor többnyire nála, amúgy napközben szívesen megfordul nálunk ő is, a szüleim pedig szívesen látják, nyitottak rá. Magukban nem tudom mit gondolnak, de nekem még sosem mondtak rosszat rá.

Egyébként nincsen apakomplexusom, életemben először van idősebb párom. Mellette viszont azt érzem, hogy amit a korombeliektől nem kaptam meg, azt tőle igen. Érett, komoly személyiség, aki jó humorérzékkel rendelkezik és eltudja engedni magát ha kell... Nem pedig tud komolyan viselkedni ha kell, ami szerintem fontos. :) Sokkal nagyobb biztonságban érzem magamat mellette lelkileg. 22/L

2013. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de meglehet a hátulütője is. Ha elvált hapsi, akkor már hozzászokott valakihez, mostak rá, stb. Te tudsz valamit? Vagy csak a tramplit cserélte le egy új mosógépre...
2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
neked külön köszönöm a választ 22L!! :) örülök, hogy ti ilyen jól megvagytok, sok boldogságot!
2013. febr. 11. 20:07
 18/33 A kérdező kommentje:
16-osnak: nem volt felesége, nincs gyerek, semmi ilyesmi, általában magáról gondoskodik, mert sok helyen dolgozott már európán belül, most épp hazajött és ilyenkor itthon van szüleinél, de mindig meséli, hogy mit főzött például:D
2013. febr. 11. 20:11
 19/33 anonim ***** válasza:
Semmit. Felnőtt nő, azt csinál, amit akar. Ha személyesen a férfival van valami gond, az már inkább zavarna. De egy huszonéves fiúval is lehetnek gondok, ami miatt nem tartanám a lányomhoz valónak. Alapból én mindenkihez pozitívan állok hozzá, a buktatók úgyis később derülnek ki. Ha hozzámenne, és rendes ember lenne, annak is örülnék a későbbiekben. Ha nem lenne belőle komoly, azt sem bánnám, majd talál jobbat.
2013. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék hozzá, ennyi idősen ez a korkülönbség nem számít durván soknak, teljesen elfogadható.
2013. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!